IObit Driver Booster Pro Final 2019

IObit Driver Booster Pro Final 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2019 x64
Dosya Boyutu22 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi19 Mart 2020
Binance

IObit Driver Booster Pro Final 2019IObit Driver Booster Pro Final 2019, tüm sürücüleri ve bilgisayarınızda bulunan oyun bileşenlerini güncellemek için kullanılabilecek bir programdır. Bu etkileyici araç, tüm sürücüleri ve oyun bileşenlerini güncellemenizi sağlayan otomatik bir tarama moduna sahiptir, böylece sisteminizin performansındaki dengeyi sağlayabilir ve çok yumuşak bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Dilerseniz IObit’in diğer bir sürücü güncelleme programı olan Driver Booster Pro‘yu sitemizden ücretsiz olarak indirebiliriniz.

IObit Driver Booster Pro Final 2019, eski sürücüleri ve ayrıca güncel sürücüleri içeren başka bir listeyi ortaya çıkaran kullanıcı dostu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu araç size aygıt sürücüleriniz ile sisteminizde algılanan aygıt, tür, satıcı, sürücü ve sürüm gibi oyun bileşenleri hakkında ayrıntılı bilgi sunar. Sürücünün performansının durumunu ana panelden kontrol edebilir ve sadece tek bir tıklama ile tarama modunu etkinleştirebilirsiniz. Birkaç farklı tema seçerek ve ayrıca saydamlık ve yazı tipi boyutunu değiştirerek programın görünüşünü kişiselleştirebilirsiniz. Sonuçta IObit Driver Booster Pro Final, sisteminizdeki tüm sürücüleri güncellemek için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Diğer ücretsiz donanım programları için Donanım kategorimizi inceleyin.

IObit Driver Booster Pro Final 2019’un özellikleri: (Aşağıda, IObit Driver Booster Pro Final’i ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri bulunmaktadır.)

  • Sürücüleri ve oyun bileşenlerini güncellemek için kullanışlı bir programdır.
  • Otomatik bir tarama moduna sahiptir.
  • Sisteminizin performansındaki istikrarı giderir ve sorunsuz bir oyun deneyimini yaşatır.
  • Kullanıcı dostu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Sürücünün performansının durumunu ana panelden kontrol edebilir ve sadece tek bir tıklama ile tarama modunu etkinleştirebilisiniz.
  • Birkaç farklı tema seçerek uygulamanın görünümünü özelleştirebilirsiniz.

IObit Driver Booster Pro Final 2019 için Sistem Gereksinimleri: ( IObit Driver Booster Pro Final 2019’u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows  Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.