IObit Driver Booster Pro 8

IObit Driver Booster Pro 8 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv8.0.2.192
Dosya Boyutu30,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Ekim 2020
Binance

IObit Driver Booster Pro 8Bilgisayar sistemlerinde çalışan sürücüler her zaman için geçerli hızlı ve genel bir sürüme sahip değildir, bu nedenle geliştiriciler bunu birçok kez güncelleyerek sorunları ve hataları çözer. Bu nedenle, güncellemeleri almak için normalde her geliştiricinin sitesini belirli aralıklarla sürekli takip etmek gerekir ama IObit Driver Booster Pro 8 ile bu dertten kurtulur ve sisteminizdeki tüm sürücüleri birkaç tıklama ile güncelleyebilirsiniz. Diğer bir sürücü güncelleme yazılımı olan DriverPack Solution 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

IObit Driver Booster Pro 8, sisteminizde kurulu olmayan veya güncelliğini yitirmiş sürücüleri son sürüme güncellemek için kullanabileceğiniz bir programdır. IObit Driver Booster Pro, ile istediğiniz aralıklarla otomatik olarak sisteminizde genel bir sürücü kontrolü yapabilirsiniz, zaman kaybetmeden ve uğraşmadan program sistem sürücülerinizin tüm güncellemelerini otomatik olarak sizin yerinize kuracaktır.
Diğer Driver booster benzeri yazılımlar için Donanım Programları kategorimizi inceleyin.

IObit Driver Booster Pro 8’in Özellikleri: (Aşağıda, IObit Driver Booster Pro 8’i yükledikten sonra karşılaşacağınız bazı harika özellikler bulunmaktadır, lütfen özelliklerin sisteminizin performansına göre değişiklik gösterebileceğini unutmayın.)

  • Eski sürücüleri otomatik olarak tespit eder ve son sürüme güncellenmesini sağlar.
  • Düzenli olarak sisteminizdeki sürücüleri güncelleyerek oyunlarda daha yüksek performans alın.
  • En yeni sürücüleri bulmak için çok geniş bir veritabanı vardır ve kapsamlı arama yetenekleri ile sisteminizi güncel tutmanızı sağlar.
  • Belirlediğiniz aralıklarda otomatik güncelleme araması yapar, eğer güncellenmesi veya kurulması gereken bir sürücü varsa sizin yerinize otomatik olarak kurar.
  • Amatör kullanıcılar için kolay bir arayüzü vardır, zorlanmadan bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri güncelleyebilirsiniz.
  • Dünya çapında 28 dili destekler ve Türkçe de bu dillerden birisidir.
  • Windows’un farklı sürümlerini destekler böylece her bilgisayarda kullanabilirsiniz.

IObit Driver Booster Pro 8 için Sistem Gereksinimleri: (IObit Driver Booster Pro’yu kurmadan önce, sisteminizin önerilen veya minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: Tam kurulum için 200 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium i3 Multi-Core veya daha üstü.