IDM Internet Download Manager 6

IDM Internet Download Manager 6 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv6.33
Dosya Boyutu10,9 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi18 Mayıs 2020
Binance

IDM Internet Download Manager v6.33 İndirIDM Internet Download Manager v6.33, İnternet’ten multimedya içeriğini indirmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Sisteminize yüklendikten sonra çok iyi organize edilmiş ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile karşılaşacaksınız. İndirilecek tüm dosyalara ev sahipliği yapan bir merkez listesi vardır. Arayüzün üst kısmı, özelleştirilebilir simgelerle temsil edilen en önemli özelliklere erişim sağlar. IDM Internet Download Manager v6.33, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Google Chrome‘u içeren en popüler web tarayıcıları ile komplike olarak çalışır. Videolarla her karşılaştığınızda, indirme işlemini başlatmanızı veya daha sonra programlamayı yapmanızı sağlayacak küçük bir buton açılır. Bir dosyayı indirmek üzereyken, bir çıkış dizini ve istediğiniz öğelerin kategorisini ayarlamanız gerekir. Sonuç olarak IDM İnternet Download Manager v6.32, internet üzerinden multimedya indirmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
Diğer dosya indirme araçları için İnternet kategorimizi inceleyin.

IDM İnternet Download Manager v6.33’ün Özellikleri: (Aşağıda, IDM Internet Download Manager v6.33’ü ücretsiz indirdikten sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • İnternet’ten multimedya içeriğini indirmek için kullanılabilecek etkileyici bir program.
  • Çok iyi optimize ve organize edilmiş bir kullanıcı arayüzü var bu sayede her türden kullanıcıya hitap eder.
  • İnternet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Google Chrome’u içeren en popüler web tarayıcıları ile bütünleşir.
  • Bir indirme dizini ve istediğiniz öğelerin kategorisini ayarlamanıza olanak sağlar.
  • Tarayıcı üzerinden film, video, program veya dosya indirirken ağ hatası vs. gibi durumlarda indirme başarısız olur ve boş yere zamanınız gider, IDM ile indirdiğinizde hiçbir şekilde bu tür hatalar almazsınız.
  • İnternetten dosya indirmenin en hızlı ve en güvenilir yolunu size sunan araçlara sahiptir.

IDM Internet Download Manager v6.33 için Sistem Gereksinimleri: (IDM Internet Download Manager v6.33’ün ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 10 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.