Internet Download Manager 6.3

Internet Download Manager 6.3 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv6.30
Dosya Boyutu6,79 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi19 Haziran 2020
Binance

Internet Download Manager 6.3Internet Download Manager, internetten dosya indirmek için bulabileceğiniz en nitelikli programdır. Idm ile normalde tarayıcı ile indirirken karşılaştığınız hiçbir hataya rastlamazsınız. Özellikle ücretli olan premium versiyonuna sahipseniz size ekstra olarak pek çok özellik sunmaktadır. Nitekim herkesin bu programa para verip satın alma durumu yok özellikle de Türk Lirasının Dolar karşısında hızlı bir değer kaybı yaşadığı şu günlerde imkansız hale geliyor, indirdiğiniz dosyada programın kendisi ve lisanslama için bir araç var. Dilerseniz IDM’nin güncel sürümü olan Internet Download Manager v33‘ü sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Internet Download Manager birçok versiyonda piyasaya sürüldü ve burada gözden geçirdiğimiz versiyon IDM 6.30. Bu versiyonda, tüm araçların arabirimin üst kısmında durduğu sezgisel bir arayüze sahip. Bu etkileyici indirme yöneticisi, IE, Mozilla Firefox, opera, Safari ve Google Chrome vb. hemen hemen tüm web tarayıcılarıyla bütünleşir. Ayrıca, indirme işleminizi zamanlamanıza ve indirme işleminin tarihini ve saatini ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca çıktı dizinini ve istediğiniz dosyanın kategorisini de ayarlayabilirsiniz. 9. derlemede, Firefox’taki dosyaların yanlış algılanması düzeltildi. Diğer internet programları için İnternet kategorimizi inceleyin.

Internet Download Manager’ın Özellikleri: (Internet Download Manager‘ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Bütün platformlardan müzik veya video indirebilirsiniz.
  • Normal indirmelerde tarayıcının yavaş ve sürekli hata veren indirmesi yerine otomatik olarak IDM ile hızla indirebilirsiniz.
  • İndirme hızı normale göre 5 kat daha hızlıdır.
  • Arayüzü sade ve temizdir indirdiğiniz dosyalara rahatça erişebilirsiniz.
  • Dosyalara olduğu gibi müzik ve videolarda da kaliteden hiçbir kayıp olmadan indirebilirsiniz.
  • Torrent dosyalarını da utorrent vs. kullanmanıza gerek kalmadan indirebilirsiniz.

Internet Download Manager için Sistem Gereksinimleri: (Internet Download Manager‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows Vista / Windows 7 /Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.