Hotspot Shield Elite

Hotspot Shield Elite İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm6.20.31
Dosya Boyutu23,9 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi25 Ocak 2020
Binance

Hotspot Shield Elite İndirHotspot Shield Elite, özellikle güvenli olmayan kablosuz interneti sürekli kullandığınızda verilerinizi korumak için kullanılabilecek önemli bir araçtır. Hotspot Shield Elite‘in tüm kullanıcılarda yüklü olması gerekiyor bunun sebebi kamuya açık ağların büyük kısmının güvenli olmaması ve bilgilerinizin çalınma riskidir. Hotspot Shield aslında sizin cihazınızla sunucu arasında aracılık yapar ve verilerin 3. taraf bir sunucu tarafından size ulaşması sağlanır böylece verilerinizin çalınma riski ortadan kalkar. Sunucunun IP‘si PC‘nize ayarlanır, böylece hiçbir web sitesi veya herhangi bir 3. şahıs, kimlik bilgilerinize erişemez. Programın temel amacı, VPN’nin yapısını kullanarak kötü amaçlı kimselerin size ulaşmasını engellemektir. Program optimizasyon işlemini otomatik olarak kendisi yapar. Programın çalışıp çalışmadığını, ikonun rengine göre anlayabilirsiniz. İkonun rengi kırmızıysa, normal internette sörf yaptığınız anlamına gelir, ancak aynı ikonun rengi yeşil olduğunda, programın çalıştığını ve kimliğinizi güvence altına aldığını söyleyebiliriz. Hotspot Shield‘in harika bir alternatifi olan Auto Hide IP‘yi de indirebilirsiniz. Bu program kimliğinizi güvence altına almak için mükemmel bir araçtır. Kullanımı kolay bir programdır ve herkes internet bağlantısının güveni için VPN kullanabilir. Çok hafif bir programdır ve sisteminizin kaynaklarını tüketmez. Hotspot Shield Elite, kimliğinizi güvence altına almak için mükemmel bir araçtır.
Diğer internet programları için tıklayın.

NOT: Lisanslama işlemini yapamayan arkadaşlar sitemizden ücretsiz ve gayet hızlı olan UltraSurf VPN programını indirebilirler.

UltraSurf VPN Full İndir

Hotspot Shield Elite Özellikleri:

  • Verilerinizi güvence altına alır ve çalınmasını önler.
  • Kimliğinizi gizler ve kötü amaçlı bilgisayar korsanlarının kimlik bilgilerinize erişmesini engeller.
  • En hızlı VPN programlarından birisidir.
  • Güvenli internet deneyimi sağlar.
  • Hotspot Shield VPN programı çok hafiftir ve CPU tüketimi çok azdır.
  • Hotspot Shield VPN programının kullanımı çok kolaydır.

Hotspot Shield Elite Sistem Gereksinimleri: (Hotspot Shield Elite‘i ücretsiz yüklemeden önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 256MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium IV veya daha üstü