Hotspot Shield Elite 7

Hotspot Shield Elite 7 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv7.20.8
Dosya Boyutu30,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi30 Nisan 2020
Binance

Hotspot Shield Elite 7 İndirHotspot Shield Elite 7, kimliğinizi güvende tutarken çevrimiçi içeriğe tam erişim elde etmenizi sağlayacak etkileyici bir programdır. Bu program, ağ ve internet gözetimine karşı bir kalkan gibi davranır. Hotspot Shield, ağa ve İnternet incelemesine karşı kalkan görevi gören VPN tabanlı bir yazılımdır. Hotspot Shield, güçlü ve güvenli bir şifreleme teknolojisi ile donanmıştır. Eksiksiz bir gizliliğin sağlanması için, uygulama IP adresinizi gizler ve siz farklı Wi-Fi konumlarına girerken korunmanıza devam etmenizi sağlar. Dilerseniz diğer bir VPN programı olan HMA! Pro VPN‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hotspot Shield Elite 7, tamamen gizli kalmak için IP adresinizi gizler ve çeşitli farklı WiFi konumlarına seyahat ederken korunmanıza izin verir. Bu program kişisel bilgilerinizi 3. taraf ISS’lere ve web sitelerine görünmez kılacaktır. Ayrıca, HTTPS şifrelemesi yoluyla güvenli işlem yapılmasını sağlar. Hotspot Shield Elite 7 sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve arayüzden kullanıcılar VPN servisine bağlanmak veya bağlantıyı kesmek için daha açık bir seçeneğe sahipler. Ayar penceresinden Ağ Algılama özelliği için koruma seviyesini yapılandırabilirsiniz. Hepsi bir arada Hotspot Shield Elite, internette gezinirken kimliğinizi güvende tutmanızı sağlayacak etkileyici bir programdır. Diğer VPN programları için İnternet kategorimizi inceleyin.

Hotspot Shield Elite 7’nin Özellikleri: (Hotspot Shield Elite 7‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Kimliğinizi güvende tutarken çevrimiçi içeriğe tam erişim elde etmenizi sağlayacak etkileyici bir programdır.
  • Ağ ve İnternet denetimine karşı kalkan görevi görür.
  • Tamamen gizli kalmak için IP adresini gizler.
  • Çeşitli farklı WiFi konumlarına seyahat ederken korunmanıza izin verir.
  • Kişisel bilgilerinizi 3. taraf ISS‘lere ve web sitelerine görünmez kılar.
  • HTTPS şifrelemesi ile güvenli işlem yapmanıza olanak sağlar.
  • Sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Ağ Algılama özelliği için koruma düzeyini yapılandırabilirsiniz.

Hotspot Shield Elite 7 için Sistem Gereksinimleri: (Hotspot Shield Elite 7‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.