Hotspot Shield 9

Hotspot Shield 9 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv9.5.9
Dosya Boyutu32,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi15 Mart 2020
Binance

Hotspot Shield 9 İndirHotspot Shield 9, güvenli olmayan kablosuz bağlantıları kullanırken verilerinizi korumanızı sağlayan etkileyici bir programdır. Bu program IP adresinizi gizleyerek anonim olarak internette gezinmenizi ve ülkenizde engellenen tüm web sitelerine kolayca erişmenizi sağlar. Dilerseniz Hotspot Shield‘ın eski sürümü olan Hotspot Shield Elite 7‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hotspot Shield 9 çevrimiçi alışveriş sırasında HTTP şifrelemesi ile önemli verilerinizi korumanızı sağlar. Ayrıca farklı kötü amaçlı yazılımlara, kimlik avına, zararlı ve spam sitelere karşı koruma sağlar. En sevdiğiniz içeriğe her zaman ve her yerde erişmek için ağ yöneticiniz tarafından ayarlanan filtreleri ve güvenlik duvarlarını kolayca atlatabilirsiniz. Bu program, kötü amaçlı yazılım içerdiği bilinen siteleri ziyaret ettikten sonra siteyi engellemenizi sağlar. Sonuç olarak Hotspot Shield 9, güvenli olmayan kablosuz bağlantıları kullanırken verilerinizi korumanızı sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer VPN programları için İnternet kategorimizi inceleyin.

Hotspot Shield 9’un Özellikleri: (Hotspot Shield 9‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Güvenli olmayan kablosuz bağlantıları kullanırken verilerinizi korumanızı sağlayan etkileyici bir programdır.
  • IP adresinizi gizler ve internette anonim olarak gezinmenizi sağlar.
  • Ülkenizde engellenen tüm web sitelerine kolayca erişilebilirsiniz.
  • HTTP şifrelemesi ile çevrimiçi alışveriş sırasında önemli verilerinizi güvence altına almanızı sağlar.
  • Farklı kötü amaçlı yazılımlara, kimlik avına, zararlı ve spam sitelere karşı koruma sağlar.
  • En sevdiğiniz içeriğe her zaman ve her yerde erişmek için ağ yöneticiniz tarafından ayarlanan filtreleri ve güvenlik duvarlarını kolayca atlatabilirsiniz.
  • Kötü amaçlı yazılım içerdiği bilinen siteleri ziyaret ettikten sonra siteyi engellemenizi sağlar.

Hotspot Shield 9 için Sistem Gereksinimleri: (Hotspot Shield 9‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: x64 bit Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.