HitmanPro 3

HitmanPro 3 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm3.7.20
Dosya Boyutu23,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi30 Ocak 2020
Binance

HitmanPro 3 İndirSisteminizi kötü amaçlı yazılımlar, çeşitli virüsler ve keylogger’lardan korumak zor bir iştir ve bazı özel programlar gerektirir. Neyse ki bir sürü özel antivirüs programı mevcut ve bunlardan biri, virüslerin çoğunu tespit etmek ve ortadan kaldırmak için çok kullanışlı ve güçlü bir program olan HitmanPro 3.7.20. HitmanPro 3.7.20, tarama için bir bulut motoru kullanır, bu da kötü amaçlı kodların izlerini bulmanıza yardımcı olmak için birkaç farklı antimalware motorunun çalıştığı anlamına gelir. HitmanPro 3.7.20‘dan bahsetmeye değer bir diğer özellik ise gerektiğinde kurulum yapmadan kullanılabilmesi ve bunun da taşınabilir depolama cihazlarından kolayca depolanabilmesi portable olması sayesinde mümkündür. Varsayılan tarama işleminin tamamlanması sadece birkaç dakika sürer ve gerçek zamanlı ilerlemeyi kolayca takip edebilirsiniz. Sisteminizde bulunan şüpheli öğeleri görebilir ve onlara ne yapılacağına karar verebilirsiniz. Virüsler silinebilir, karantinaya alınabilir veya yok sayılabilir. HitmanPro 3.7.20, sisteminizden kötü amaçlı yazılım ve diğer şüpheli nesneleri kaldırmak için çok kullanışlı bir uygulamadır. Diğer bir antivirüs yazılımı olan Malwarebytes Premium Antivirüs programını da kesinlikle denemenizi öneriyoruz.
Diğer antivirüs yazılımları için Güvenlik kategorimizi inceleyebilirsiniz.

NOT: Program hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit bilgisayarlarla uyumludur. Yani sisteminiz ister 32 bit ister 64 bit olsun herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

HitmanPro 3 Özellikleri:

  • Virüslerin çoğunu tespit etmek ve kaldırmak için çok kullanışlı ve güçlü bir programdır.
  • Tarama için bir bulut motoru kullanır, bu da kötü amaçlı kodların izlerini bulmanıza yardımcı olmak için birkaç farklı antimalware motorunun çalıştığı anlamına gelir.
  • Gerektiğinde kurulum yapılmadan portable olarak kullanılabilir.
  • Taşınabilir depolama cihazlarında kolayca kullanılabilir.
  • Virüsler kullanıcının talebine göre silinebilir, karantinaya alınabilir veya yok sayılabilir.

HitmanPro 3 Sistem Gereksinimleri: (HitmanPro 3.7.20 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.

Etiketler: ,