HitFilm Pro 2019

HitFilm Pro 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv12.2.8707.7201
Dosya Boyutu375,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi19 Mayıs 2020
Binance

HitFilm Pro 2019 İndirHitFilm Pro 2019, bazı şaşırtıcı filmler oluşturmak için tüm araçları sunan etkileyici ve profesyonel bir video düzenleme programıdır. Bu programın ana ekranı, video eğitimlerine, film duvarına, forumdaki kullanıcıların tartışmalarına ve işlerin başlamasına yardımcı olacak eksiksiz bir kullanım kılavuzuna dış bağlantılar sağlar. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan MAGIX Video Pro X10‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

HitFilm Pro 2019, kapsamlı ve iyi yapılandırılmış bir arayüze sahiptir ve ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları düz görünüme yerleştiren mantıksal bir şema izler. Bu program, proje ayarlarına tek tıklamayla erişim, video düzenleme ve projelerinizi sıfırlamadan dilediğiniz zaman kolayca değiştirebileceğiniz bölümleri dışa aktarmanızı sağlar. Ayrıca, kullanıcı arabirimini oluşturan paneli çıkarabilir ve çalışma ortamını tamamen özelleştirmenize izin veren başka bir yere yerleştirebilirsiniz. Efektler paneli, Bulanıklaştırma, Çarpıklık, Renk Düzeltme, Grunge, Işık Fişekleri, Hızlı 3D ve daha fazlası gibi kategorilerden çok sayıda tamamen özelleştirilebilir efektler sunan HitFilm Pro 2019‘un karşı konulmaz panellerinden biridir. Sonuçta HitFilm Pro, size gelişmiş videolar oluşturmanın yanı sıra muhteşem videolar oluşturmanıza olanak sağlayan düzenleme programıdır. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

HitFilm Pro 2019’un Özellikleri: (HitFilm Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Size şaşırtıcı filmler oluşturmak için tüm araçları sunan etkileyici ve profesyonel bir video düzenleme programıdır.
  • Programın ana ekranı, video eğitimlerine, film duvarına, forumdaki kullanıcıların tartışmalarına ve işlerin başlamasına yardımcı olacak eksiksiz bir kullanım kılavuzuna dış bağlantılar sağlar.
  • Kapsamlı ve iyi yapılandırılmış bir arayüze sahip ve ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları düz görünüme yerleştiren mantıklı bir şema izler.
  • Proje ayarlarına, video düzenlemenin yanı sıra projelerinizi sıfırlamadan dilediğiniz zaman kolayca değiştirebileceğiniz bölümlere dışa aktarma işlemine tek tıklamayla erişmenizi sağlar.
  • Kullanıcı arayüzünü oluşturan paneli çıkarabilir ve çalışma ortamını tamamen özelleştirmenize izin veren başka bir yere yerleştirebilirsiniz.
  • Efektler paneli, Bulanıklaştırma, Bozulma, Renk Düzeltme, Grunge ve daha pek çok kategoriden tamamen özelleştirilebilir efektler sunar.

HitFilm Pro 2019 için Sistem Gereksinimleri: (HitFilm Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 8 / 8.1 / 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core i3 veya üstü.