Helium Music Manager

Helium Music Manager İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv13.6
Dosya Boyutu24,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi25 Haziran 2020
Binance

Helium Music Manager İndirHelium Music Manager, müzik dosyalarınızı başka bir katılımcı ile senkronize etmenin yanı sıra oynatma, arama, etiketleme, kopyalama, yazma vb. sağlayan bir multimedya programıdır. Müşterisinin ses CD’lerine ve kasetlerine FLAC, Ogg, mp3, mp4 gibi tüm formatları eklemesini sağlar. Bu program albüm resimlerini indirip hasarlı mp3 belgelerini onarıp yeniden adlandırmak gibi gibi çok kullanışlı özelliklere sahiptir. Dilerseniz diğer bir ses/müzik programı olan FxSound Audio Enhancer 13‘ü de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Helium Music Manager, müşterilerinize en sevdiğiniz parçaların klasörünü oluşturma ve çalmak istediğinizde kolayca erişme gibi şarkılara göz atmalarında birden fazla platform sağlar. Görünür efektleri, parçalarınızın daha iyi ve şık bir görünümesi için de kullanabilirsiniz. Arayüz kullanıcı dostudur ve kurallar ile düzenlemeler olmadan verimli bir şekilde gezinebilmeniz için harika organize edilmiştir. Bu çarpıcı müzik yöneticisinin optimizasyonu, güvenilirliği ve uygunluğu harikadır. Diğer ses/müzik programları için Ses kategorimizi inceleyin.

Helium Music Manager’ın Özellikleri: (Helium Music Manager‘ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Optimizasyonu, güvenilirliği ve uygunluğu harikadır.
  • Müzik dosyalarınızı diğer kullanıcılarla senkronize edin.
  • Albümleri indirin ve bozuk dosyaları onarın.
  • Yeni parçaların klasörlerini oluşturun.
  • Arayüzde kolayca gezinin.
  • Bakım kolaylığı yüksektir.

Helium Music Manager için Sistem Gereksinimleri: (Helium Music Manager‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 / Windows XP / Windows Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üzeri
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 30 MB boş alan gerekir.