Helium Music Manager 2019 Premium

Helium Music Manager 2019 Premium İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv14.1
Dosya Boyutu24 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi12 Ocak 2020
Binance

Helium Music Manager 2019 Premium İndirHelium Music Manager 2019 Premium, farklı özelliklere sahip, etkileyici bir programdır. Ses dönüştürme gibi tek bir platformda farklı görevleri gerçekleştirebilir, sık kullanılan ses formatlarını çalabilir, çalma listenizi yönetebilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Kullanıcılar müzik koleksiyonlarını birkaç tıklamayla kolayca kontrol edebilirler. Kullanıcılara basit ve daha verimli bir çalışma ortamı sağlamak için farklı araçlara ve özelliklere sahiptir. Dilerseniz Helium Music Manager’in ücretsiz versiyonu olan Helium Music Manager‘ı da sitemizden indirebilirsiniz.

Helium Music Manager 2019 Premium tüm standart özelliklere ve modüllere sahiptir, kullanıcılar standart bir video oynatıcı ile karşılaşacaklardır, ancak bu programı diğerlerinden farklı kılan, kullanıcıların başka uygulamaları çalıştırmadan aynı başlık altında çalışmasına izin verecek başka destek modüllere sahip olmasıdır. Ses dosyalarınızı çalabilir, müzik koleksiyonunuzdan kolayca müzik arayabilir ve bir tıklamayla dinleyebilirsiniz. Helium’u bilgisayarlarından uzakta kontrol etmek veya erişmek isteyenler için de uzaktan işlevselliğe sahiptir. Bir SQL veritabanı formatına ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca Music Manager, web tarayıcılarını müzik çalmak için web çalıştırabilir. Diğer ses/müzik programları için Ses kategorimizi inceleyin.

Helium Music Manager 2019 Premium’un Özellikleri: (Helium Music Manager 2019 Premium‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Tek bir platformda Player, Converter ve daha fazlasını içerir.
  • Farklı farklı ses formatlarını destekler.
  • Kolay ve kullanımı basittir.
  • SQL Veritabanı desteği ile Web Tarayıcı işlevselliğine sahiptir.
  • Net navigasyon ile modern bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde kurulumu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Müzik koleksiyonlarınızda arama ve tarayıcı özelliği.
  • Herhangi bir sorun yaşamadan oynatma listenizi kolayca yönetebilirsiniz.

Helium Music Manager 2019 Premium için Sistem Gereksinimleri: (Helium Music Manager 2019 Premium‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamdan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 25 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.