Hard Disk Sentinel Pro

Hard Disk Sentinel Pro İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv5.50
Dosya Boyutu26,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi19 Nisan 2020
Binance

Hard Disk Sentinel Pro İndirHard Disk Sentinel Pro, bilgisayarınızın performansını artırmanıza ve sabit diskinizdeki farklı sorunları çözmenizi sağlayan HDD optimizasyon programıdır. Sabit diski temiz tutmak her kullanıcının en büyük önceliğidir. Sabit diskin düzenli kullanılmaması yüzünden oluşabilecek bazı önemli problemler nedeniyle önemli verilerinizi kaybedebilirsiniz. Dilerseniz diğer bir disk aracı olan Nero Platinum 2020 Suite‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hard Disk Sentinel Pro çok sezgisel bir tasarıma ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu arayüz, programı daha rahat kullanmanızı sağlar. Ana pencere, seri numarası, model kimliği, arabirim gibi sabit diskiniz ile ilgili bir sürü bilgiyi görmenizi sağlar. Ayrıca aktarım hızı ile ilgili gerçek zamanlı bilgileri de kontrol edebilirsiniz. Sentinel Pro, sıcaklık ve SMART (Kendi Kendini İzleme Analizi ve Raporlama Teknolojisi) özellikleri gibi disklerinizle ilgili farklı yönleri izleyebilir. Sentinel Pro ile farklı testler de yapabilirsiniz. Kesin bir notla, Sentinel Pro’nun bilgisayarınızın performansını arttırmak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer disk araçları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Hard Disk Sentinel Pro’nun Özellikleri: (Hard Disk Sentinel Pro‘yu ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Gelişmiş bir performans sağlayan HDD optimizasyon programıdır.
  • Performansı arttırmanıza ve çeşitli sorunları gidermenizi sağlar.
  • Çok sezgisel bir düzen ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Seri numarası, model kimliği, arabirim gibi disk sürücüsü hakkında bir veri listesi görmenizi sağlar.
  • Disklerinizdeki sıcaklığı SMART (Kendi Kendini İzleme Analizi ve Raporlama Teknolojisi) gibi özelliklerle izleyebilir.

Hard Disk Sentinel Pro için Sistem Gereksinimleri: (Hard Disk Sentinel Pro‘yu ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 30 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.