Google Earth Pro 2018

Google Earth Pro 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm7.3.2.5487
Dosya Boyutu111,13 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi4 Şubat 2020
Binance

Google Earth Pro 2018 İndirGoogle Earth Pro 2018, haritaları ayrıntılı bir şekilde keşfetmenizi sağlayacak çok kullanışlı bir programdır. Bu uygulama CBS verilerini içe aktarmanıza ve videolar oluşturmanıza olanak tanır. Google Earth Pro 2018, Google Earth’te bulunan görüntülerin aynısına sahip. Ayrıca mesafe, alan ve 3D ölçümler gibi kurumsal kullanıcılar için geliştirilmiş seçenekler paketini de içerir.

Google Earth Pro, mesafe, kilometre, dönüm ve mil mesafelerini hesaplamanıza imkan sağlar. Alan, yarıçap ölçümlerini gerçekleştirebilirsiniz ve ayrıca binanın yüksekliğini de ölçebilirsiniz. Demografik veriler, tematik haritalarda, medya yaşını, eğitim seviyenizi ve eyalet, ülke, blok grubu veya nüfus sayım kanalınızın gelirini daha net gösterir. Bu program parsel sınırlarını görüntülemek ve satılan fiyat, metrekare, imar vs. diğer detaylar hakkında bilgi elde etmek için yakınlaştırarak inceleme yapmanıza da izin verir.

Google Earth Pro 2018, size ESRI Shape, Keyhole Markup Language (KML) ve MapInfo dosyalarını içe aktarma olanağı sağlar. Ayrıca otomatik olarak optimize edilen büyük dosyaları da ekleyebilir ve görüntülerini de parçalara bölebilirsiniz. Google Earth 2018 ile 3D görüntüleri gerçek zamanlı olarak kaydedebilir ve video akışları WMV veya AVI dosya formatlarına kolayca aktarılabilirsiniz. Verileri web sitenizde yayınlamanıza veya e-postayla göndermenize de olanak tanır. Sonuç olarak Google Earth Pro 2018‘in demografik ayrıntılarla haritaları keşfetmek için çok kullanışlı bir program olduğunu söyleyebiliriz.
Diğer eğitim programları için Eğitim kategorimizi inceleyin.

Google Earth Pro 2018’in Özellikleri: (Aşağıda, Google Earth 2018 ücretsiz indirildikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

 • Haritaları ayrıntılı olarak keşfetmenizi sağlayacak çok kullanışlı bir programdır.
 • CBS verilerini içe aktarmanıza ve videolar oluşturmanıza izin verir.
 • Mesafe, alan ve 3D ölçümler gibi profesyonel kullanıcılar için geliştirilmiş seçenekler de bu pakete dahildir.
 • Kilometre, dönüm ve mil arasındaki mesafeyi hesaplamanızı sağlar.
 • Alan, yarıçap ölçümlerini gerçekleştirebilir ve ayrıca binanın yüksekliğini de ölçmenize olanak sağlar.
 • Parsel sınırlarını görüntülemek ve satış fiyatı, metre kare, imar vb. diğer detaylar hakkında bilgi elde etmek için yakınlaştırarak özellikleri karşılaştırmanıza imkan sunar.
 • ESRI Shape, Keyhole Markup Language (KML) ve MapInfo dosyalarını içe aktarmanıza izin verir.
 • 3D görüntüleri gerçek zamanlı olarak kaydedebilir.
 • Video akışları WMV veya AVI dosya formatlarına kolayca aktarılabilir.
 • Verileri web sitenize yayınlamanızı ve e-posta ile göndermenizi sağlar.
 • Kamera bakış açısını farklı yerlerden de takip edebilirsiniz.

Google Earth Pro 2018 Sistem Gereksinimleri: (Google Earth 2018 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 500 MHz Intel Pentium III veya daha üstü.