GOM Player Plus 2020

GOM Player Plus 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2.3.56.5320
Dosya Boyutu26,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi15 Ekim 2020
Binance

GOM Player Plus 2020GOM Player Plus 2020, yaygın olarak kullanılan video dosyalarını en iyi performansta izlemek için kullanılan harika bir yazılımdır.

GOM Player Plus, AVI, MP4, WMV, MKV, MOV ve diğer pek çok video uzantılarından oluşan tüm dosya kodeklerini destekler. Gom Audio‘nun ana penceresi, filmleri oynatmanıza, durdurmanıza, duraklatmanıza ve atlamanıza olanak tanıyan bir kullanıcı arayüzü vardır.

Oynatma hızını ayarlayabilir ve herhangi bir sahnenin ekran görüntüsünü tek tıklama ile alabilirsiniz. GOM Media Player programa yerleşik bir altyazı bulma aracı ile donatılmıştır, böylece arama sonuçlarından herhangi birini seçip anında videoyu izleyebilirsiniz.

GOM Player Plus, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak KAPALI ya da AÇIK konuma getirilebilen bir Yönetim Paneli ile donatılmıştır, böylece başkaları kullanırken kişisel ayarlarınızı değiştiremezler. Diğer bir video oynatma programı olan VLC Media Player‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

GOM Player Plus 2020 yazılımında oynatma hızını, videonun parlaklığını, ayrımı, doygunluğu ve altyazıları düzenlemek için geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü vardır. Sonuç olarak GOM Player Plus, çeşitli tamamen farklı dosya kodeklerindeki filmlerinizi izlemek için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır.
Diğer GOM Player yazılımları için Video Programları kategorimizi inceleyin.

GOM Player Plus 2020 Özellikleri: (GOM Player Plus’ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler aşağıda sizin için listelenmiştir.)

  • Video klipleri izlemek için kullanılan yardımcı video programı.
  • Birçok çeşitli dosya kodeklerini destekler.
  • 360 içerikten oluşan VR yardım rehberi.
  • Video içeriklerini oynatmanıza, durdurmanıza, duraklatmanıza ve atlamanıza olanak tanıyan pek çok oynatma kontrolü ile donatılmıştır.
  • Yönetim Panelini Açık ve kapalı konuma getirebilir.
  • Videonun oynatımını, hızını, parlaklığını, ayrımını, doygunluğunu ve altyazılarını kolayca düzenleyebilir.
  • Kullanıcının isteğine bağlı olarak oynatma listesi önerileri de sunabilir.

GOM Player Plus 2020 Sistem Gereksinimleri: (GOM Player Plus’ı ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 60 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.