GOM Player

GOM Player İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv2.3.28.5285
Dosya Boyutu22,76 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi4 Ocak 2020
Binance

GOM Player Full İndirGOM Player, ses ve video oynatmak için geliştirilmiş olan bir multimedya programıdır. Diğer video izleme programlarında aldığınız hataların hiçbirini GOM Player’da almazsınız. Özel olarak geliştirilmiş Kodec sayesinde kodec sorunuyla karşılaşmazsınız. Videonun desteklediği kodecler bünyesinde bulunmasa bile nereden ve nasıl indirebileceğinizi size gösterir. Programın kurulumu otomatik olarak olur herhangi bir yere tıklamanız gerekmez sisteminizin özelliklerine göre otomatik olarak x32 ve x64 versiyonu kurulur. Dilerseniz diğer bir video oynatma programı olan VLC Media Player‘ı da sitemizden indirebilirsiniz.

GOM Player‘ın ana penceresi, videoları oynatmanıza, durdurmanıza, duraklatmanıza ve atlamanıza izin veren bir dizi temel izleme kontrolüne sahiptir. Ses seviyesini ayarlayabilir ve ayrıca herhangi bir sahnenin ekran görüntüsünü de alabilirsiniz. Entegre bir altyazı bulucuya sahiptir, böylece aramanızı veya yüklemenizi sağlar. Gereksinimlerinize bağlı olarak KAPALI veya AÇIK olarak değiştirilebilen ve bir dizi tweaks’a hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayan bir Kontrol Paneli penceresine sahiptir. Ayrıca bu bölümden oynatma hızını, videonun parlaklığını, kontrastı, doygunluğu ve altyazıları ayarlayabilirsiniz. Sonuçta GOM Player çeşitli farklı dosya formatlarındaki videolarınızı izlemek için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Diğer video oynatma programları için Video kategorimizi inceleyin.

GOM Player’ın Özellikleri: (GOM Player‘ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Video klipleri izlemek için kullanılabilecek kullanışlı bir video oynatıcıdır.
  • Çok çeşitli dosya formatlarını destekler.
  • 360 derece VR desteğine sahiptir.
  • Video oynatmanıza, durdurmanıza, duraklatmanıza ve atlamanıza izin veren bir dizi temel oynatma kontrolüne sahip olabilirsiniz.
  • Videonun oynatımını, hızını, parlaklığını, kontrastını, doygunluğunu ve altyazılarını ayarlayabilirsiniz.
  • Çalma listesi desteği de verilmektedir.
  • Farklı eylemler için kolayca kısayol tuşları atayabilirsiniz.
  • Videoların ekran görüntülerini alabilirsiniz.

GOM Player için Sistem Gereksinimleri: (GOM Player‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista /Windows  7 /Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.