Glary Tracks Eraser 5

Glary Tracks Eraser 5 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm5.0.1.119
Dosya Boyutu5,83 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi11 Şubat 2020
Binance

Glary Tracks Eraser 5 İndirGlary Tracks Eraser, bilgisayar sisteminizin bakımının yanı sıra temizlik için gerekli tüm araçları sağlayacak kullanışlı bir programdır. Çok küçük ve kullanımı kolay pencerelerden oluşan kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Çaylaklar da bu programı kullanabilir. Glary Tracks Eraser, yanlış kayıt girişleri, tehlikeli başlangıç ​​girdileri, geçici dosyalar, geçersiz kısayollar, Internet izleri, geçmiş, casus yazılım ve reklam yazılımları etrafında dönen çeşitli sorunları taramanızı sağlar. Bazı boşlukları boşaltmak için gereksiz dosyalar da kaldırılabilir. Bu program ile Windows kayıt defteri öğelerini temizleyebilir ve ayrıca başlangıç ​​menüsünde ve masaüstünde bulunan hataları düzeltebilir ve programları bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Glary Tracks Eraser ile web tarayıcılarınızdaki geçmiş, çerez ve izleri kolayca silebilirsiniz. Kurtarma işleminin ötesindeki dosyaları kalıcı olarak silmek, disk alanı kullanımını analiz etmek, çift dosyaları bulmak ve silmek için bu programı kullanabilirsiniz. Ayrıca görevi zamanlayabilir ve silmeniz gereken parçaları da seçebilirsiniz. Sonuç olarak Glary Tracks Eraser, bilgisayar sisteminizi temizlemenizi ve korumanızı sağlayan çok kullanışlı bir programdır. Diğer bir temizlik programı olan OneSafe PC Cleaner Pro v6.2‘yi de deneyebilirsiniz.
Diğer temizlik programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

Glary Tracks Eraser Özellikleri: (Aşağıda, Glary Tracks Eraser ücretsiz indirme sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Bilgisayar sisteminizi korumanın yanı sıra temizlik için gerekli tüm araçları sağlayacak kullanışlı bir programdır.
  • Çeşitli küçük ve kullanımı kolay pencerelerden oluşan kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüze sahip.
  • Yanlış kayıt defteri girdileri, tehlikeli başlangıç ​​girişleri, geçici dosyalar, geçersiz kısayollar, Internet izleri, geçmiş, casus yazılım ve reklam yazılımı ile ilgili çeşitli sorunlar için taramanızı sağlar.
  • Bazı alanları boşaltmak için gereksiz dosyaları kaldırabilir.
  • Windows kayıt defteri öğelerini temizleyebilir ve ayrıca başlangıç ​​menüsünde bulunan hataları da düzeltebilirsiniz.
  • Web tarayıcılarınızdaki geçmişi, çerezleri ve izleri kolayca silebilirsiniz.
  • Kurtarma işleminin ötesindeki dosyaları kalıcı olarak silmek, disk alanı kullanımını analiz etmek, çift dosyaları bulmak ve silmek için araçlarını kullanabilir.
  • Ayrıca görevleri zamanlayabilir ve silmeniz gereken parçaları da seçebilirsiniz.

Glary Tracks Eraser Sistem Gereksinimleri: (Glary Tracks Eraser ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.