GetFLV Pro 2019

GetFLV Pro 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv18.1668.168
Dosya Boyutu86,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi18 Ocak 2020
Binance

GetFLV Pro 2019 İndirGetFLV Pro 2019, video dosyalarını en yüksek kalitede farklı dosya biçiminde indirmenize izin veren kullanışlı ve güçlü bir programdır. İndirmenin yanı sıra, videoları başka dosya formatlarına da dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz diğer bir indirme yönetici olsan Internet Download Manager‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

GetFLV Pro 2019, zor durumlardan kolayca çıkmanızı sağlayacak adım adım bir rehbere sahiptir. GetFLV Pro, yan panelinde ana özellikleri bulunan çok basit ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Entegre bir web tarayıcısı kullanarak çevrimiçi olmanızı sağlayacak bir FLV Tarayıcısına sahiptir. Şimdi seçtiğiniz videoya sahip olduğunuzda videonun bağlantısı otomatik olarak altta gösterilir. Videoların yanı sıra FLV Maker, FLV Converter ve FLV Audio Ripper gibi araçlara da sahip. Toplu işlem desteklenir; bu, başka dosya biçimlerine dönüştürmek için birden fazla dosya ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Sonuçta GetFLV Pro, çeşitli video dosyalarını indirmek ve dosyaları diğer dosya formatlarına dönüştürmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer indirme yöneticileri için İnternet kategorimizi inceleyin.

GetFLV Pro 2019’un Özellikleri: (GetFLV Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Video indirmek için kullanışlı ve güçlü bir programdır.
  • Videoları başka herhangi bir dosya formatına dönüştürebilirsiniz.
  • Zor durumdan kurtulmanız için adım adım kılavuz sağlar.
  • Entegre web tarayıcısını kullanarak çevrimiçi olmanızı sağlayacak FLV Tarayıcısına sahiptir.
  • FLV Maker, FLV Converter ve FLV Ses Ripper’a sahiptir.
  • Toplu işlemler desteklenir.

GetFLV Pro 2019 için Sistem Gereksinimleri: (GetFLV Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.