FxSound Enhancer 13

FxSound Enhancer 13 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv13.019
Dosya Boyutu3,19 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi22 Haziran 2020
Binance

FxSound Audio Enhancer 13 İndirFxSound Enhancer 13, çevrimiçi radyonun, videoların ve oyunların sesini geliştirmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Çevrimiçi radyoları, kişisel müzik dosyalarını veya herhangi bir web sitesinden gelen sesleri dinlemek neredeyse günlük bir aktivite haline geldi ve bu etkinliği geliştirmek için FxSound Enhancer 13‘ü kullanabilirsiniz.

Donanım ve yazılım olan bilgisayarlarda analiz edildiğinde ses kalitesinin iki yönü farklı vardır. Ses kalitesi düşük donanım performansı veya frekansları daraltan azaltılmış ses akışı bit hızı nedeniyle çok düşük olur ve aynı zamanda çoğunu ortadan kaldırır. FxSound Enhancer 13, İnternet tarayıcılarından medya oynatıcılara ses akışlarını çalan hemen hemen her uygulamayı destekler. Tarayıcılarda Firefox, Internet Explorer, Chrome ve Opera bulunur ve medya oynatıcıları söz konusu olduğunda Windows Media Player, VLC media player, Winamp, GOM Player, iTunes veya BS.Player‘ı destekler. FxSound Enhancer 13, hangi programların izleneceğini kontrol etmenin yanı sıra, yükleme işlemi içinde işleme aldığı programı da seçmenize olanak tanır. FxSound Enhancer, ses akışına yüksek kalitede özellikler getirmiştir. Hepsi bir arada FxSound Enhancer, çevrimiçi radyonun, videoların ve oyunların sesini geliştirmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer ses programları için Ses kategorimizi inceleyin.

FxSound Enhancer 13’ün özellikleri : (Aşağıda, FxSound Enhancer 13‘ü ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri bulunmaktadır.)

  • Bilgisayarınızdaki ses düzeyini arttırır.
  • Düşük ses problemine çözüm getirir.
  • Bilgisayarınızdaki ses deneyimini iyileştirir.
  • Çevrimiçi radyonun, videoların ve oyunların sesini artırmak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
  • İnternet tarayıcılarından medya oynatıcılara kadar ses akışlarını çalan hemen hemen her programı destekler.
  • Hangi işlemleri izleyeceğinizi kontrol etmenizi ve aynı zamanda kurulum işlemi sırasında işleme alındığını kontrol etmenizi sağlar.
  • Ses akışına yüksek kalitede özellikler getirmiştir.

FxSound Enhancer 13 için Sistem Gereksinimleri: (FxSound Enhancer 13‘ü ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows  7 / Windows 8 / Windows  8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 300 MHz Intel Pentium 4 veya üstü.