FileMaker Pro 17 Advanced x86

FileMaker Pro 17 Advanced x86 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm17.0.2.205
Dosya Boyutu260,36 Kb
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi6 Şubat 2020
Binance

FileMaker Pro 17 Advanced x86 İndirFileMaker Pro 17 Advanced, bilgilerinizi İnternet ve diğer yerel ağlar üzerinden paylaşmanızı sağlayan muhteşem bir yazılımdır. Bu yazılımı kullanarak tüm veritabanlarını, kişileri ve projeleri kolaylıkla yönetebilirsiniz. Bu yazılım, kullanıcıların özel veritabanlarını oluşturmalarına, faaliyetlerine ve iş profillerine uyacak şekilde tasarlamalarına yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiştir. Ayrıca bu yazılım hem ev hem de iş veri yönetimi için de kullanılabilir. Olayları, kişileri, tıbbi kayıtları ve bütçeleri kolayca takip edebilirsiniz. Envanteri, makbuzları ve kataloğu hemen hemen tüm multimedya dosyalarını yönetebilirsiniz. Çalışma ortamında satın alma siparişlerini, masraf raporlarını ve ürün kataloglarını yönetmek için bu yazılımı kolayca kullanabilirsiniz. Acemi kullanıcıların yanı sıra uzmanların kolaylıkla kullanabileceği geniş bir veritabanı şablonları yelpazesi sunar. Bu yazılımda bir şablon alabilir ve ardından öğelerini yeniden konumlandırabilir, nesneleri yeniden şekillendirebilir, resim ekleyebilir ve metin alan adlarını değiştirebilirsiniz.
Diğer ofis programları için Ofis kategorimizi inceleyin.

NOTFileMaker Pro 17 Advanced ofis programı x86 yani 32 bit sistemlerle uyumludur, x64 bit sürümünü indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı takip ederek indirin.

FileMaker Pro 17 Advanced x64 İndir

FileMaker Pro 17 Advanced’in Özellikleri: (Aşağıda, FileMaker Pro 17 Advanced ücretsiz indirme sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Ağ yazılımı üzerinden inanılmaz bir bilgi paylaşımına imkan sağlar.
  • İçinde veritabanlarını kolayca yönetebilir ve özelleştirebilirsiniz.
  • Ev ve iş veri yönetimi için bu program kesinlikle sizin işinizi görecektir.
  • Çok çeşitli veritabanı şablonları vardır tek tek oluşturmak yerine bunlardan birini kullanarak düzenleyebilirsiniz.
  • Tüm bu şablonları ücretsiz kullanarak kendi işinize yarayan bir şablon ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir bu sayede programa çok kısa sürede alışırsınız.

FileMaker Pro 17 Advanced için Sistem Gereksinimleri: (Bu ofiste ve evde işinizi çok kolaylaştıracak programı ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium IV veya daha üstü.