FileMaker Pro 17 Advanced x64

FileMaker Pro 17 Advanced x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm17.0.2.205
Dosya Boyutu260,37 Kb
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi6 Şubat 2020
Binance

FileMaker Pro 17 Advanced x64 İndirFileMaker Pro 17 Advanced, etkinlikleri ve iş profillerini sığdırmak için düzenlemenin yanı sıra özel veritabanları oluşturmak için geliştirilmiş kullanışlı bir programdır. Bu program ile veritabanlarını, kişileri, envanter verilerini ve projeleri kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca raporlar oluşturmanıza da izin verir. FileMaker Pro 17 Advanced hem ev hem de iş verileri yönetimi için kullanılabilir. Kişileri, tıbbi kayıtları, envanteri, makbuzları, bütçeleri ve kataloğu takip edebilirsiniz. Bu program gider raporlarını yönetmek ve siparişleri almak için de kullanılabilir. Bu program ile notlar oluşturup daha sonra onu kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda amatör bilgisayar kullanıcılarının özelleştirebileceği ve uzmanlar tarafından hazırlanmış çeşitli veritabanı şablonlara sahiptir. Şablonu kurabilir ve daha sonra öğelerini yeniden konumlandırarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kurduğunuz şablona ekstar resimler de ekleyebilirsiniz. FileMaker Pro 17 Advanced, Gözat, Bul, Düzen ve Önizleme‘yi içeren dört farklı çalışma modu sunar. Sonuç olarak FileMaker Pro 17 Advanced, faaliyetlerini ve iş profillerini sığdırmak için bunları tasarlamanın yanı sıra özel veritabanları oluşturmak için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır.
Diğer ofis programları için Ofis kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu program x64 bit sistemler içindir, x86 yani 32 bit sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

FileMaker Pro 17 Advanced x86 İndir

FileMaker Pro 17 Advanced’in Özellikleri: (Aşağıda, FileMaker Pro 17 Advanced ücretsiz indirme sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Özel veritabanları oluşturmak için geliştirilen ayrıca faaliyetlerini ve iş profillerini sığdırmak için tasarlanan kullanışlı bir programdır.
  • Veritabanlarını, kişileri, envanter verilerini ve projelerini kolayca yönetebilir.
  • Raporlar oluşturmanızı sağlar.
  • Hem ev hem de iş veri yönetimi için kullanılabilir.
  • Kişileri, tıbbi kayıtları, envanteri, makbuzları, bütçeleri ve kataloğu da takip edebilir.
  • Çaylakların özelleştirebileceği ve uzmanları bulabileceğiniz çok çeşitli veritabanı şablonlarına sahiptir.
  • Metin alanlarının isimlerini değiştirilebilir.

FileMaker Pro 17 Advanced için Sistem Gereksinimleri: (FileMaker Pro 17 Advanced ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.