ESET NOD32 Antivirus 2020

ESET NOD32 Antivirus 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv13.1.21.0
Dosya Boyutu79,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi15 Mayıs 2020
Binance

ESET NOD32 Antivirus 2020 İndirESET NOD32 Antivirus 2020, bilgisayarınızı virüsler, solucanlar, Truva atları, casus yazılımlar ve rootkit’ler gibi kötü amaçlı yazılımlardan korumak için tasarlanmış gelişmiş bir antivirüs programıdır. Sizi kötü niyetli içerikten korur ve özel bilgilerinizin Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medyadaki görünürlüğünü kolayca yönetmenizi sağlar. Bunların yanı sıra, sahte web siteleri tarafından kullanıcı adları, şifreler veya bankacılık ve kredi kartı bilgileri gibi hassas bilgileri edinme girişimlerini de önler. Dilerseniz diğer bir antivirüs programı olan Smadav Pro 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus 2020, sizi tehditlerden korumak ve tüm potansiyel saldırıları engellemek için birden fazla algılama katmanı ve eşsiz bulut teknolojisi kullanan etkili bir antivirüs progranıdır. Program, kötü amaçlı yazılımdan koruma açısından tam verimlilik sağlar ve tüm kötü amaçlı yazılımların %90’ını algılayabilir. İnternette gezinirken, istenmeyen bir şey bulur bulmaz sizi bilgilendireceği için yüksek düzeyde korunmanızı sağlar. Tehlikeli bir URL girdiğinizde, program web sayfasını otomatik olarak bir banner ile değiştirir ve sizi potansiyel web tabanlı saldırı girişimlerine karşı korumak için bir açılır bildirim göndererek sadece sisteminizi tehditlerden korumakla kalmaz, aynı zamanda tüm ağı tehditlere karşı izler. Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

ESET NOD32 Antivirus 2020’nin Özellikleri: (ESET NOD32 Antivirus 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Bilgisayarınızı virüsler, solucanlar, Truva atları, casus yazılımlar ve rootkit’ler gibi kötü amaçlı yazılımlardan korumak için tasarlanmış gelişmiş bir antivirüs programıdır.
  • Tüm tehditlere karşı tam koruma sağlamak için sistem dosyalarınızı yönetebilir ve tarayabilirsiniz.
  • Özel bilgilerinizin Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medyadaki görünürlüğünü kolayca yönetmenizi sağlar.
  • Sahte web siteleri tarafından kullanıcı adları, şifreler veya bankacılık ve kredi kartı bilgileri gibi hassas bilgileri edinme girişimlerini önler.
  • Bilgisayarınızı tehditlerden korumak ve tüm potansiyel saldırıları engellemek için birden fazla algılama katmanı ve eşsiz bulut teknolojisi kullanır.
  • Potansiyel web tabanlı saldırı girişimlerine karşı korunmanızı sağlar.
  • Tüm kötü amaçlı yazılımların %90’ını algılayabilir.
  •  Bilgisayarınızı yalnızca tehditlerden korumakla kalmaz, aynı zamanda tüm ağı tehditlere karşı izler.

ESET NOD32 Antivirus 2020 için Sistem Gereksinimleri: (ESET NOD32 Antivirus 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB ram gerekli.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 GHz Processor veya daha fazla