Eset Nod32 Antivirüs 11 x86 (32 Bit)

Eset Nod32 Antivirüs 11 x86 (32 Bit) İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm11.0.154
Dosya Boyutu163 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Ocak 2020
Binance

Eset Nod32 Antivirüs 11 x86 (32 Bit) İndirEset Nod32 Antivirüs 11 x86, son kullanıcıya her türlü güvenlik tehditine karşı güvenlik sağlamaktır. Örneğin virüsler, solucanlar, casus yazılımlar ve diğer tehlikeli tehditlere karşı tam zamanlı koruma sağlar. Eset Nod32 Antivirüs 11, kimlik avına karşı geliştirdiği teknolojsi ile kimlik bilgilerinizi veya kredi kartları, banka bilgileri gibi finansal bilgilerinizi sahte bir web sitesine girmenize engel olur. Solucan kalkanı, kişisel ve gizli verilerinizi ssolucan gibi kötü amaçlı yazılımlara kaptırmanıza engel olur. Günümüzde, solucanlar teknolojinin ilerlemesiyle daha da geliştiler. En akıllı solucan türlernden biri olan UEFI (Unfed Extensble Frmware Interface) solucanıdır. UEFI solucanı, gerçekte pencereler başlamadan önce verilerin kontrolünü ele alır ve bilgileriniz ele geçirmeye çalışır. Eset UEFI solucanına karşı tam koruma sağlar. Şuan indirdiğiniz sürüm x86 yani 32 bit sürümüdür, x64 bit sürümü indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki takip edin.
Diğer Anti-Virüs programları için tıklayın.

Eset Nod32 Antivirüs 11 x64 İndir

NOT: İndirdiğiniz dosyanın içinde kullanıcı adı ve şifreler mevcuttur. Herhangi birini kullanarak 2021 yılına kadar ücretsiz tam sürüm kullanabilirsiniz.

Eset Nod32 Antivirüs 11 x86 Özellikleri:

  • Eset Nod32 Antivirüs 11, güvenlik tehditlerini algılama ve kaldırma özelliğinden dolayı en iyi antivirüslerden birisidir.
  • Eset Nod32 Antivirüs 11 programı solucanlar, virüsler, casus yazılımlar, keylogger’lar da dahil olmak üzere birçok tehdit türünü bulma ve silme yeteneğine sahiptir.
  • Pencerelerin başlamasından önce çalışan tehditleri tarayıp silen UEFI Tarayıcıya sahiptir, bu sayede kimlik bilgileriniz korunur.
  • Solucan yazılımı kalkanı verilerinizi kilitlenmekten korur ve kullanıcı verilerini kilitlemeyi bekleyen herhangi bir programı siler.
  • Exploit engelleyici teknolojisi, indirdiğiniz dosyaları, resimleri ve olası bir güvenlik tehdidi için video programlarını tarar.
  • Bulutla desteklenen teknolojisi sayesinde bazı dosyalarınızı beyaz listeye ekleyerek dosyalarınızı daha hızlı taramanızı sağlar.
  • Oyun modu sayesinde oyunlarda yüksek performans almanıza olanak sağlar.
  • Virüs veritabanını sürekli olarak günceller ve son teknoloji virüslere karşı size tam koruma sağlar.

Desteklediği İşletim Sistemleri: Windows Vista (64 Bit), Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışır.