Eset Nod32 Antivirüs 11 x64

Eset Nod32 Antivirüs 11 x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm11.0.154
Dosya Boyutu171 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Ocak 2020
Binance

Eset Nod32 Antivirüs 11 x64 İndirESET NOD32 Antivirüs 11 x64 Türkçe, ESET’in yeni bir anti-virüs programıdır, bilinmeyen tehditlerin gelişmiş sezgisel analizini, ESET’in dosyaların itibarını ve güncellenmiş bir arayüz ile size “bulut” teknolojisiyle destek olur . Bir bilgisayarı boşta kalma süresi boyunca otomatik olarak taramak, dosyaları doğrudan önyükleme zamanında taramak ve yüklü güncelleştirmeleri içe aktarma özelliğine sahiptir. İndirdiğiniz dosyanın içinde kullanıcı adı ve şifreler vardır, herhangi birini kullanarak 2021 yılına kadar lisanslı olarak kullanabilirsiniz.
Diğer Anti-Virüs programları için tıklayın.

NOT: İndirmekte olduğunuz program x64 bit sürümdür, x86 yani 32 bit sürümü aşağıdaki linki takip ederek indirebilirsiniz.

Eset Nod32 Antivirüs 11 x86 (32 Bit) İndir

Eset Nod32 Antivirüs 11 x64 Özellikleri:

 • Gerçek zamanlı dosya koruması
 • Doküman güvenliği
 • Cihaz izleme
 • Proaktif HIPS koruması
 • Oyun Modu
 • İnternet ve e-posta için anlık korunması
 • İnternet erişiminin korunması
 • Posta istemcisinin korunması
 • Kimlik avına karşı eş zamanlı koruma

ESET NOD32 Antivirus’in Avantajları:

 • İnternet tehditlerinden korur.
 • Virüsler, rootkitler ve casus yazılımlar dahil olmak üzere her türlü tehdidin ortadan kaldırılması. Hızlı bilgisayar taraması için “bulut” taraması, bağlandığında USB flash sürücülerin, CD’lerin ve DVD sürücülerin yüksek düzeyde taranması ve doğrulanması.
 • Antivirüs NOD32, günlük olarak kullandığınız programlar için daha fazla kaynak ayırır, çözüm, yavaşlamadan Internet’teki web sitelerini oynatmanıza, çalışmanıza ve ziyaret etmenize olanak tanır.
 • Pil tasarrufu modunda çevrimiçi etkinlik için daha fazla zaman bırakır ve bir oyun modu sunar, böylece koruma açılır pencerelerle dikkati dağılmaz.
 • Varsayılan ayarlarla yüksek seviyede koruma sağlar. Antivirus NOD32, kolayca yapılandırmanızı ve taramaya başlamanızı ve gerekli ayarları hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. Ayrıca, yüzü ile ayrıntılı ayarlarla güvenliğiniz için ince ayarlar yapabilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus ürününün ana özellikleri:
HIPS için Akıllı mod: otomatik ve etkileşimli modlar arasında bulunur. Sistemdeki şüpheli etkinliği ve kötü amaçlı işlemleri algılayabilir.

Exploit Blocker: Güvenlik açığı olan uygulamalar için ek bir koruma seviyesi (örneğin, tarayıcılar, e-posta istemcileri, PDF görüntüleyiciler). Java’yı destekler ve bu tür güvenlik açıklarına karşı algılama ve korumayı geliştirmeye yardımcı olur.

İsteğe bağlı bellek tarama modülü: HIPS modülü, durumları olası şüpheli veya kötü amaçlı eylemleri algılayacak şekilde değiştiğinde çalışan uygulamaları tarayan ek bir bellek tarama modülü içerir. Gizleme veya şifreleme kullanarak antivirüs ürünlerinin tespitini atlamak için tasarlanmış kötü niyetli programlara karşı korumayı güçlendirmek için Exploit Engelleyici ile birlikte çalışır.

ESET SysRescue Live: Windows önyükleme yapamasa da sistemi tehditlere karşı tarama ve temizleme özelliğine sahip bir USB flash sürücü veya CD/DVD sürücüsü biçiminde bir önyükleme diski oluşturmanıza olanak sağlayan yeni bir ESET SysRescue yardımcı programıdır.

Güvenlik açıklarından korunma: Bilgisayara karşı kullanılabilecek çeşitli saldırı ve güvenlik açıklarını algılayan ek gelişmiş filtreleme özellikleri.

Cihaz izleme. Bu modül, 5 ve 6 sürümlerinde bulunan çıkarılabilir medya koruma modülünü değiştirilmiş bir versiyonudur. Gelişmiş filtreleri ve izinleri taramanızı, engellemenizi veya yapılandırmanızı ve ayrıca aygıta nasıl erişileceğini ve kullanıcı için nasıl kullanılacağını seçmenizi sağlar.

Kimlik avına karşı geliştirilmiş koruma: Hileli sitelerin engellenmesi özelliği eklenmiş bu sayede kullanıcılar, şüpheli siteleri ve hatalı olarak hileli olarak nitelendirilen siteleri bildirebilir.