EndNote X9

EndNote X9 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
SürümX9 Build 12062
Dosya Boyutu101,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi8 Şubat 2020
Binance

EndNote X9EndNote X9, herhangi bir araştırma verilerinin eksiksiz kayıtlarını oluşturmak için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Birkaç tıklama ile teziniz için gerekli kayıtları kolayca oluşturabilirsiniz. Bu program ile belgelerinizi çok verimli bir şekilde yönetebilir ve projenizi zahmetsizce oluşturabilirsiniz.

Sadelik, başarının anahtarıdır ve bu programın geliştiricileri arayüzü tasarlarken bu felsefeyi göz önünde bulundurmuşlar. Arayüz, herkesin bu programı kolaylıkla kullanmasını ve programın farklı özelliklerine kolayca erişmesini sağlar. Arayüzü, iyice arama yapabileceğiniz, yeni girişler ekleyebileceğiniz ve mevcut girişleri düzenleyebileceğiniz bir kütüphane kataloğuna benziyor. Bu kullanışlı program ile kayıtlarınızı farklı bölümler ve gruplar halinde kategorize edebilir, böylelikle gerekli metin gruplarını veya makaleyi kolayca paha biçilmez bir zaman tasarrufu yaparak kolayca arayabilirsiniz. Bu yardımcı program ile kolayca yeni kütüphaneler oluşturabilir ve bunlara öğe ekleyebilirsiniz. Yeni girişler eklemek için, yazar, başlık, yıl, hacim, sayı ve ISBN gibi birçok parametreyi belirtebilirsiniz. Sonuç olarak EndNote X9, tüm kaynak materyallerinizi ve belgelerinizi yönetebilen çok kullanışlı bir programdır. Diğer bir ofis programı olan Adobe InCopy CC 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer not programları için Ofis kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu program hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerde sorunsuz ve sağlıklı bir biçimde çalışır.

EndNote X9’un Özellikleri: (Aşağıda, EndNote X9 programını ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız birkaç harika özelliği sizler için listeledik.)

  • Araştırma verilerinin eksiksiz kayıtlarını oluşturmak için kullanılabilir.
  • Kolayca makaleler oluşturabilir.
  • Belgelerinizi verimli bir şekilde yönetebilir.
  • Projeleri kolayca oluşturabilir.
  • Basit ve kullanımı kolay arayüzü vardır.
  • Farklı özelliklere kolayca erişebilir.
  • Kütüphane Kataloğu sayesinde zamandan tasarruf sağlar.
  • Yeni kütüphaneler oluşturabilir.
  • Kongre Kütüphanesi aracılığıyla farklı öğeleri çevrimiçi olarak araştırabilir.

EndNote X9 için Sistem Gereksinimleri: (EndNote X9 veri yönetim aracını ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 800 MHz işlemci veya daha üstü.

Etiketler: , ,