Driver Easy Professional

Driver Easy Professional İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm5.6.4.5551
Dosya Boyutu4,07 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi3 Şubat 2020
Binance

Driver Easy Professional İndirDriver Easy Professional, eksik sürücüleri bulmak ve daha sonra bilgisayarınıza indirmek için kullanılabilecek bir programdır. Bu program çok kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte geliyor ve makine, RAM, işlemci, ana kartlar ve işletim sistemlerine odaklanan sistem bilgilerini görüntüleyebilir. Video kartları, sabit disk, ağ ve ses kartı gibi donanımlarla ilgili verileri de görüntüleyebilir. Tek yapmanız gereken tarama işlemini başlatmaktır ve bu program eksik sürücüleri bulmaya başlayacaktır. Güncel olmayan sürücüleri, eksik olanları, tarama süresini ve donanımları görüntüleyebilirsiniz. İndirme sekmesine geçtiğinizde, DriverEasy tarafından bulunan her sürücünün boyutuyla birlikte bulunan sonuçları kontrol edebilirsiniz. Kullandıktan sonra kurulumla alakalı dosyaları sisteminizden silerek boş alan açabilirsiniz. Sürücülerin dosya konumunu açabilir, hataları rapor edebilir ve ayrıca öğeleri gizleyebilirsiniz. Araçlar menüsünden donanım bilgilerini görüntüleyebilir, sürücüler için yedekleme ve geri yükleme modüllerini kullanabilirsiniz. Orta ve yüksek miktarda CPU tüketimi yapar, düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda bunun yerine alternatiflerini kullanmanızı öneririz. Diğer bir sürücü kurma ve güncelleme programı olan SamDrivers v18.7 yazılımını da deneyebilirsiniz.
Diğer driver güncelleme programları için Donanım kategorimizi inceleyin.

Driver Easy Professional Özellikleri: (Aşağıda Driver Easy Professional ücretsiz indirmesinden sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Eksik sürücüleri bulmak ve bunları bilgisayarınıza indirmek için kullanılabilecek kullanışlı bir program.
  • Kullanıcı dostu ve sade bir arayüzü vardır, kullanırken de farkedeceksiniz ki her şey olması gerektiği yerde.
  • Makine, RAM, İşlemci, Ana Kartlar ve İşletim Sistemlerine odaklanan sistem bilgilerini görüntüleyebilir.
  • Video kartları, sabit disk, ağ ve ses kartı gibi donanımlarla ilgili verileri de görüntüleyebilir.
  • Orta ve yüksek miktarda sistem kaynağı kullanır bu yüzden düşük sistemlerde bu programı pek önermiyoruz.

Driver Easy Professional Sistem Gereksinimleri: (Driver Easy Professional ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 128 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium III veya daha üstü.