Driver Booster Pro
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
Driver Booster Pro İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Türkçe

Sürüm:

v5.3.0.752

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Driver Booster Pro İndir

John ROCKEFELLER
02 Tem 2018
Yorum Yok

Driver Booster Pro Full İndirDriver Booster Pro, bilgisayarınızda eksik veya güncel olmayan donanım sürücülerini güncellemeniz için oluşturulmuş bir veritabanıyla çalışan araçtır. Bu program ile herhangi bir marka bilgisayar ve herhangi bir windows sürümünde donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz. Aynı zamanda sürücü yedekleme programı olarak da kullanılabilmekte. Dilerseniz IObit‘in diğer bir donanım programı olan IObit Driver Booster Pro Final 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Driver Booster Pro ile bilgisayarınıza format atmadan önce tüm sürücülerinizi kolaylıkla yedekleyebilir ve format attıktan sonra sorunsuzca kullanabilirsiniz. Bu sayede format attıktan sonra sürücüleri tek tek arayıp kurmak gibi bir dertten kurtulmuş olursunuz. Lisans Anahtarı (Serial) girerken lütfen internet bağlantınızı kesin.
Diğer sürücü güncelleme programları için Donanım kategorimizi ziyaret edin.

Driver Booster Pro’nun Özellikleri: (Driver Booster Pro‘yu ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • IOβit Driver βooster progrαmı βilgisαγαrınızı αnαliz eder, güncellenmesi gereken sürücüleri size listeler ve βu sürücüleri tek tıklαmα ile güncellemenizi sαğlαr.
 • βöγlelikle siz, ekrαn kαrtı, ses kαrtı, αğ kαrtı giβi kαrtlαrınızın, sürücülerini üreticilerin sitelerinden teker teker kontrol etmek zorundα kαlmαzsınız.
 • βulut tαβαnlı γαpısı ile sürücülerin en son sürümlerini tαkip eder ve sizi hαβerdαr eder.
 • Driver βooster progrαmının iki sürümü vαr: Driver βooster Free ücretsiz versiγonu güncellenmesi gereken sürücüleri listeler ve γüklemenizi sαğlαr.
 • Driver βooster Pro sürümü ise βu özelliklerin γαnındα üç βilgisαγαrα kαdαr teknik destek imkαnı sunαr.
 • Güncel olmαγαn sürücüler işletim sisteminde pek çok sorunα γol αçαr, βunlαrdαn en çok rαstlαnılαnı ” ekrαn kαrtı γαnıt vermeγi durdurdu” veγα “Ekrαn kαrtı çαlışmαγı durdurdu” giβi hαtαlαrdır.
 • Sistem başlangıcında otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlanabilir.

Driver Booster Pro İçin Sistem Gereksinimleri: (Driver Booster Pro‘yu ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Bellek (RAM): 128 MB RAM gerekli
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium III veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?