Display Driver Uninstaller 17.0.8.9

Display Driver Uninstaller 17.0.8.9 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm17.0.8.9
Dosya Boyutu1.2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi24 Mart 2020
Binance

Display Driver Uninstaller 17.0.8.9 İndirDisplay Driver Uninstaller 17.0.8.9, NVIDIA, AMD ve Intel ekran sürücülerini hızlıca kaldırmanızı sağlayan geliştirilmiş çok kullanışlı bir programdır. Bu program karmaşık ayarlar veya yapılandırma parametreleri ile donatılmamıştır. Dilerseniz diğer bir bakım programı olan Revo Uninstaller Pro‘yu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Programı başlattığınızda, Windows kayıt defteri ayarlarını değiştirmeniz konusunda sizi uyaracak ve ayarları varsayılanlara sıfırlamak için bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı önerecektir. Display Driver Uninstaller, düzenli bir tek pencereye dayanan, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Arabirim, bilgisayarı yeniden başlatmanın yanı sıra araçtan da temizlemenizi istemenizi sağlar. Ayrıca sürücü klasörlerini PC‘den kaldırabilir ve Log dosyalarını başlangıç yolunda oluşturabilir ve kaydedebilip, Windows Otomatik Sürücü kurulumunu varsayılan olarak da ayarlayabilirsiniz. Display Driver Uninstaller 17.0.8.9, CPU‘yu çok düşük oranlarda kullanır ve çok iyi çalışır. Display Driver Uninstaller 17.0.8.9, asla asmayacağı veya çökmeyeceği birden fazla dili destekliyor. Sonuç olarak Display Driver Uninstaller, NVIDIA, AMD ve Intel ekran sürücülerini kaldırmak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir uygulamadır. Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

Display Driver Uninstaller’ın Özellikleri: (Aşağıda Display Driver Uninstaller 17.0.8.9’u ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri bulunmaktadır.)

  • NVIDIA, AMD ve Intel ekran sürücülerini hemen kaldırmanıza izin vermek için geliştirilmiş çok kullanışlı bir uygulama.
  • Karmaşık ayarlar veya konfigürasyon parametreleriyle donatılmamıştır.
  • Düzenli bir düzen ile tek bir pencereye dayanan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Arabirim, bilgisayarı yeniden başlatmanın yanı sıra araçtan da temizlemenizi istemenizi sağlar.
  • Sürücü klasörlerini PC’den kaldırabilir ve günlük dosyalarını oluşturabilir ve başlangıç yolunda kaydedebilir.
  • Windows Otomatik Sürücü kurulumunu varsayılan olarak da ayarlayabilir.
  • CPU kullanım oranı çok azdır ve çok iyi bir performansa sahiptir.

Display Driver Uninstaller 17.0.8.9 için Sistem Gereksinimleri: (Display Driver Uninstaller 17.0.8.9‘u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.