DirectX 12

DirectX 12 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm12.4.30
Dosya Boyutu26,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi4 Şubat 2020
Binance

DirectX 12 İndirDirectX, yüksek kaliteli görüntüler ve videolar görüntülemek amacıyla Microsoft tarafından piyasaya sürülen bir Program Arayüzü (API) aracıdır. Özellikle yüksek grafik performansı gerektiren oyunlar ve filmler için kullanılır. Görüntü teknolojisinin her geçen gün daha da ilerlemesiyle, DirectX‘in ihtiyacı daha fazla hissedilmektedir. Maalesef yalnızca Microsoft İşletim Sistemlerinde kullanılabilir, ancak yine de Mac vb. cihazlar için alternatif yazılımlar mevcuttur, ilerleyen zamanlarda sitemizde Mac programlarına da yer vereceğimizden emin olabilirsiniz. DirectX, Microsoft tarafından yayımlanan son İşletim Sistemlerinde genellikle önceden yüklenmiş olarak gelir ancak grafiklerin yeni lezzetlerini almak için güncellenmesi gerekir. DirectX 12, Microsoft tarafından piyasaya sürülen en son DirectX sürümüdür.
Diğer oyun grafik iyileştirme yazılımları için Oyun Programları kategorimizi inceleyin.

NOT: DirectX çok temel bir program olduğu için hemen hemen her sistem destekleyecektir siz yine de yazının sonuna eklediğim sistem gereksinimlerine göz atarsanız faydalı olur. DirectX 12 yazılımı x86 ve x64 bit sistemlerde sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde çalışır. Ayrıca programın herhangi bir kurulum aşamasında sizin müdahelenize ihtiyacı yoktur Setup‘ı çalıştırdıktan sonra kendisi saniyeler içerisinde otomatik olarak kendiliğinden katılımsız olarak kurulur.

Microsoft DirectX 12’nin özellikleri: (Aşağıda, İşletim Sisteminizde DirectX 12 ücretsiz indirildikten sonra karşılaşacağınız bazı özellikler tarafımızca özenle seçilerek listelenmiştir.)

Mozaikleme: Görüntüyü pürüzsüzleştiren ve sonuç olarak yüksek çözünürlüklü bir resim elde eden bir GPU hesap makinesidir.
Multi Threading: Bilgisayarınızın daha hızlı görüntü işlemesine yardımcı olur, böylece oyununuzda takılma ve kesintiler olmaz.
Doğrudan Hesaplama: Hem oyunlara hem de oyun dışı grafik programlarının çalışmasına yardımcı olur. Photoshop veya bir video editörü gibi bazı yazılımlar çok fazla işlem gerektirir. Onları hızlandırır ve size zaman kazandırır.

Microsoft DirectX 12 için Sistem Gereksinimleri: (DirectX 12 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): En az 1 GB ram gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1.5 GHz veya daha üstü bir işlemci.