Directory Lister Pro Enterprise

Directory Lister Pro Enterprise İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2.41
Dosya Boyutu- MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi4 Ocak 2021
Binance

Directory Lister Pro EnterpriseDirectory Lister Pro Enterprise, kullanıcıların istedikleri anda gelişmiş klasör listeleri oluşturmasına olanak tanıyan güçlü bir programdır. Bu programı temel bilgisayar yetkinliğine sahip herkes kolayca kullanabilir. Çeşitli bölümlere erişmenizi sağlayan temiz, sezgisel ve grafiksel bir arayüz ile donatılmıştır. Hızlı bir biçimde gelişmiş klasör listeleri oluşturmak için geliştirilmiş birçok özelliği olan ve güvenilir araçlarla donatılmıştır. Diğer bir disk düzenleme programı olan Acronis True Image 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Directory Lister Pro Enterprise, bilgisayarınızda bulunan verilerin normal klasör düzeninde çok karışık bir duruma girmesini engellemek ve istekleriniz doğrultusunda gelişmiş klasör listeleri yaparak düzene sokmanızı sağlar. Bu program, bilgisayarınızdaki karmaşayı önlediği için büyük oranda zamandan tasarruf edersiniz ve iş veriniz önemli bir oranda artar. Sonuç olarak Directory Lister Pro Enterprise, her düzeydeki kullanıcılar için birçok araçla birlikte geliştirilmiş harika bir programdır.
Diğer benzer programlar için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Directory Lister Pro Enterprise Özellikleri: (Aşağıda, bu programı indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler listelenmiştir.)

  • Hızlı ve kolay bir biçimde klasör listeleri oluşturmak için geliştirilmiş kullanışlı bir programdır.
  • Listelerin görsel görünümünü tamamen özelleştirmenize olanak sağlar.
  • Etkileşimli, sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüz ile birlikte geliyor.
  • Arka plan rengini değiştirin, başlık, dizin satırları, tek ve çift dosya satırları için ayrı tasarımlar uygulayarak her şeyi özelleştirebilirsiniz.
  • Seçili klasörlerdeki dosyaların listesini oluşturun, ardından kaydedin, yazdırın veya e-mail gönderin.
  • Dosya adı, tarih, boyut veya öznitelikler için bir filtre uygulayarak dosyalarınızı sınıflandırın.
  • Verilen dizin boyutunun görüntüleyin, klasör boyutuna göre sıralayın ya da hangi klasörlerin ne kadar alan kapladığını inceleyebilirsiniz.

Directory Lister Pro için Sistem Gereksinimleri: (Directory Lister programını ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Sabit Disk: 200 MB boş alan gereklidir.
Bellek (RAM): 4 GB önerilir.
Mimari: X64 sistemlerde çalışır.
İşlemci: Intel Duo-Core veya daha üstü işlemci gereklidir.