Deep Freeze Standard

Deep Freeze Standard İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv8.55.020.5505
Dosya Boyutu10,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi10 Mayıs 2020
Binance

Deep Freeze Standard İndirDeep Freeze Standard v8.53 2018, sisteminize yapılan tüm değişiklikleri silmenizi ve bilgisayarı yeniden başlatıldıktan sonra orijinal durumuna sıfırlayabilmenizi sağlayan çok kullanışlı ve güçlü bir programdır. Bu program hiç kimsenin sanal sisteminizde değişiklik yapmasını istemediğinizde kulanabilirsiniz. Deep Freeze Standard v8.55 2018, etkinleştirildiğinde basit olarak anlatmak gerekirse sisteminiz sizin belirlediğiniz şekilde kalır ve her değişiklik vs. yapıldığında yeniden başlatmada orijinal haline döner.

Deep Freeze‘i kolayca etkinleştirip devre dışı bırakabilecek ana şifre ayarlamanız gerekmektedir. Ana şifrenin hatırlanması gerekiyor çünkü geri almanın bir yolu yok eğer ki unutursanız tek çare format atmaktır. Deep Freeze standard 8.55 2018, kullanımı çok basit olduğu için acemi kullanıcılar tarafından bile kolayca kullanılabilir. Programı kullanmaya başlamadan önce yardım dokümanlarını okumanızı şiddetle öneriyorum. Sonuç olarak Deep Freeze Standard, sisteminize yapılan tüm değişiklikleri kaldıracak ve bilgisayarı yeniden başlatıldıktan sonra orijinal durumuna sıfırlayacak çok kullanışlı bir programdır. Eğer bilgisayarınızın güvenliğini arttırmak için ekstra bir anti-virüs indirmek isterseniz Auslogics Anti-Malware v1.15‘i sitemizden indirebilirsiniz.
Diğer Deep Freeze türevi programlar için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Deep Freeze Standard v8.53 2019 Özellikleri: (Aşağıda, Deep Freeze Standard v8.55 2018 ücretsiz indirme işlemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Sisteminize yapılan tüm değişiklikleri silmenizi sağlayacak çok kullanışlı ve güçlü bir program.
  • Yeniden başlatma işleminden sonra bilgisayarı özgün durumuna sıfırlar.
  • Deep Freeze‘i kolayca etkinleştirip devre dışı bırakabilecek ana şifrenin ayarlanması gerekir.
  • Kapsamlı yardım dosyası sayesinde anında destek alabilirsiniz.
  • Her yeniden başlatmada özüne dönmesi sayesinde bilgisayarınızı zararlı virüslerden korur.

Deep Freeze Standard v8.53 2019 İçin Sistem Gereksinimleri: (Deep Freeze Standard v8.55 2018 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum veya önerilen sistem gereksinimlerini karşıladığını bilmeniz gerekir.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.