DAEMON Tools Ultra

DAEMON Tools Ultra İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm5.5.1.1072 x64
Dosya Boyutu31,9 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi20 Ocak 2020
Binance

DAEMON Tools Ultra İndirDAEMON Tools Ultra, disk görüntülerini dönüştürmek ve oluşturmak için kullanılabilecek bir araçtır. DAEMON Tools Ultra, DAEMON Tools Lite ve DAEMON Tools Pro‘nun birçok özelliğinin bir araya getirilmesiyle ortaya çıkmıştır. DAEMON Tools Ultra‘nın arayüzü oldukça dikkat çekici ve basittir. Bunu DAEMON Tools Pro ile karşılaştırdığımızda Ultra sürümü, Pro sürümünden daha fazla özelliğe sahiptir. DAEMON Tools, görünüşten ziyade işlevselliğe daha fazla önem vermektedir. Arayüzün News, Top Rated gibi dinamik bölümler için ek bir paneli var. DAEMON Tools’un News bölümü, disk görüntülemede yapılan yeni gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak için çok yardımcı oluyor. DAEMON Tools‘un işlevleri hakkında konuşmak gerekirse, sıkıştırılmış disk görüntülerini oluşturabileceğinizi ve bir diski birçok disk görüntüsüne bölebileceğinizi söyleyebiliriz. Diğer bir Daemon programı olan DAEMON Tools Pro Advanced‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Disk görüntülerinin güvenliği parola üreterek kolayca korunabilir. DAEMON Tools, şifre-program işlevini sağlar; böylece hiç kimse disk görüntülerinize illegal olarak erişemez. Verilerinizi yedeklemek için VHD Images kullanabilirsiniz. Önyüklenebilir USB sürücülerini çok kolay ve sadece birkaç tıklamayla oluşturabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarlardaki işletim sistemleri, sürücüleri monte etmeden kolayca kurulabilir. DAEMON Tools ile sisteminizin hızını ve performansını artırmak için sanal RAM diskleri oluşturabilirsiniz. Sonuç olarak DAEMON Tools Ultra, önyüklenebilir USB sürücüleri ve disk görüntüleri oluşturmak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir programdır.
Diğer Daemon Tools programları için Disk Araçları kategorimizi ziyaret ediniz.

DAEMON Tools Ultra Özellikleri: (Aşağıda, DAEMON Tools ücretsiz indirme işleminden sonra karşılaşacağınız göze çarpan özellikler vardır.)

  • Disk görüntüleri oluşturabilir.
  • Akılda kalıcı kolay bir arayüze sahiptir.
  • Haberler için ek paneli var.
  • Disk görüntülerini şifrelerle korunabilir.
  • VHD Images, görüntüleri yedeklemek için kullanılabilir.
  • Sanal RAM oluşturabilir.
  • Sürücüleri monte etmeden dizüstü bilgisayarlarda işletim sistemi kurabilir.

DAEMON Tools Sistem Gereksinimleri: (DAEMON Tools ücretsiz indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 70 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 500MHz işlemci veya daha üstü.