DAEMON Tools Ultra 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v5.7.0.1284

RAR Şifresi:

programindirsene.com

DAEMON Tools Ultra 2020 İndir

Paul KELLERMAN
31 Mar 2020
Yorum Yok

DAEMON Tools Ultra 2020 İndirDAEMON Tools Ultra 2020, güçlü ve gelişmiş görüntüleme özellikleri ve işlevselliğine sahip etkileyici bir programdır. Program sayesinde, sanal sürücüler ve işletim sistemi ile önyüklenebilir USB sürücüler oluşturabilir, sistem önyükleme süresini hızlandırabilirsiniz. Farklı görüntü dosyası türlerini, sanal disk veya sürücülere yazmak için sağlam görüntüleme araçları ile donatılmıştır. Dilerseniz DAEMON’un diğer bir disk aracı olan DAEMON Tools Pro Advanced‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

DAEMON Tools Ultra 2020 ile görüntü dosyalarının ve sanal sürücülerinin kurulum ve kaldırma işlemi dışında, görüntüleri tek bir ortamda düzenleyebilir, sıkıştırabilir, bölebilir, dönüştürebilir veya yazabilirsiniz. Bu paket, iş verimliliğini maksimuma çıkarmak için çoklu görevleri destekleyen, kullanıcıların dosyalarını hızlı bir biçimde yazmalarını sağlayan Ultra sürümünü içerir. Yakın zamanda kullanıcıların görüntü dosyaları ile ilgili ayrıntılı bilgileri ve ilgili en son verileri görüntüleyebilecekleri Gamespace platformunu da bu sürüme dahil ettiler. Diğer disk araçları için Disk Araçları kategorimizi ziyaret edin.

DAEMON Tools Ultra 2020’nin Özellikleri: (DAEMON Tools Ultra 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Güçlü ve gelişmiş görüntüleme özellikleri ve işlevselliğine sahip etkileyici bir programdır.
 • Basit ve kullanımı kolaydır.
 • Sanal diskler ve sürücüler oluşturabilirsiniz.
 • Bilgisayarınızın önyükleme süresini arttırabilirsiniz.
 • Farklı görüntü formatlarını destekler.
 • Yüksek aydınlatma hızı performansı sunar.
 • Güvenilir ve verimlidir.

DAEMON Tools Ultra 2020 için Sistem Gereksinimleri: (DAEMON Tools Ultra 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?