CyberLink YouCam Deluxe 2020

CyberLink YouCam Deluxe 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv9.0.1029.0
Dosya Boyutu301 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi9 Mayıs 2020
Binance

CyberLink YouCam Deluxe 2020 İndirCyberLink YouCam Deluxe 2020, sohbet ve video kaydı için 200’den fazla kullanışlı efekt ve eksiksiz bir kayıt araçları seti sunan etkileyici bir programdır. Bu program Skype, Facebook, YouTube Live ve hatta Twitch gibi görüntülü platformlarda sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

CyberLink YouCam Deluxe 2020 ile 200’den fazla sanal gerçeklik, başlık ve özel görselle toplantılarınızı, gönderilerinizi hayata geçirebilirsiniz. Hayran topluluğunuzla eşsiz bir şekilde etkileşim kurmak ve hayran kitlenizi büyütmek için canlıyken YouCam’i izleyebilirsiniz. CyberLink; Twitch, Facebook Live, YouTube Live, OBS Studio, XSplit ve Wire cast gibi popüler video kayıtları, ve canlı akış hizmetleriyle çalışır. ITS yazılımı, sohbet sırasında eğlenmek için kullanabileceğiniz çok kullanışlı bir web kamerası uygulaması olarak hizmet vermektedir. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan Corel VideoStudio Ultimate 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CyberLink YouCam Deluxe 2020’nin Özellikleri: (CyberLink YouCam 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Binlerce efektle web kameranızdan fotoğraf ve video çekebilirsiniz.
  • Video klipler ve video kayıt projeleri için 200’den fazla eğlenceli ve ilginç efektler kullanabilirsiniz.
  • Çerçeve ve sahne, web kameranızın görüntüsünü başka bir görüntüyle birleştirmenize olanak tanır. Videonuzu düzenlemek ve eksiksiz bir portre resmi veya çok iyi bir görüntü oluşturmak için bunları kullanabilirsiniz.
  • YouCam’deki eğlenceli efektlerin çoğunda renkli etkileşimli parçacıklar bulunur.
  • Bir yüz hareketi yaptığınızda hareket eden ve gerçek yüzü hareketli komik ifadelere bağlayan yüz izleme aracı seçimini kullanabilirsiniz.

CyberLink YouCam Deluxe 2020 için Sistem Gereksinimleri: (CyberLink YouCam 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.