Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
CyberLink YouCam Deluxe 2019 İndir
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (2)
CyberLink YouCam Deluxe 2019 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v8.0.1708.0

RAR Şifresi:

programindirsene.com

CyberLink YouCam Deluxe 2019 İndir

John Rambo
28 Haz 2019
Yorum Yok

CyberLink YouCam Deluxe 2019 İndirCyberLink YouCam Deluxe 2019, çevrimiçi kullanım için eksiksiz bir video düzenleme stüdyosu sunan etkileyici bir programdır. Cyberlink tarafından geliştirilmiştir ve tasarlanmıştır. Farklı efektler, filtreler, cilt yumuşatma, ifadeler, araçlar, çerçeveler gibi özelliklere sahiptir. Aramalarınızı daha sonra kullanmak üzere yerel bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Video görüşmenizin etkileyici ve profesyonel olması için sayısız özelliğe ve çeşitli araçlara sahiptir. Dilerseniz CyberLink’in diğer bir video düzenleme programı olan CyberLink PowerDVD Ultra 19‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CyberLink YouCam Deluxe 2019, ailenizle veya müşterilerinizle görüntülü sohbet etmenin güçlü ve güvenli bir yoludur. Güvenlik için video izleme, günlük kaydı sağlar ve web kameranızdaki görüntüyü amaç veya diğer genel kullanımları karşılaştırmak için başka bir görüntüyle birleştirebilir. Eğlenceli bir video çekmek için bir artı profesyonel görünümlü arama yapmak için 200 farklı filtre ve efekte sahiptir. Yüzü algılayan ifadeler var, bu da yüzünüz hareket ettikçe ifadelerin yüzünüzle birlikte hareket edeceği anlamına geliyor. Ayrıca çeşitli boyutlarda ve renkte fırçalar içerir. Yüz tanıma özelliğiyle, cildinizi pürüzsüzleştirmek veya temizlemek için bazı güzellik filtreleri ekleyebilir, gözenekleri ve koyu renkli lekeleri ortadan kaldırabilir ve daha çekici hale getirebilirsiniz. Kolay kurulum işlemine sahiptir ve özelliklerinden biri de kullanımı kolay bir grafiksel kullanıcı arayüzdür. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi ziyaret edin.

CyberLink YouCam Deluxe 2019’un Özellikleri: (CyberLink YouCam Deluxe 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Kullanımı ve öğrenmesi kolaydır.
 • Çeşitli araçlar ve özelliklere sahiptir.
 • Filtre ve ifadeler için Yüz algılama modülünü içerir.
 • Dahili filtreler ve efektleri kullanabilirsiniz.
 • Yüz yumuşatma ve temizleme de desteklenir.
 • Video kaydedebilir ve kırpabilirsiniz.
 • Fırçalar, renk ve portre resimlerinde çizim.
 • Canlılık, opaklık vb. Canlı arama düzenleme özelliklerine sahiptir
 • Kolay kurulum işlemine sahiptir ve özelliklerinden biri de kullanımı kolay bir grafiksel kullanıcı arayüzdür.

CyberLink YouCam Deluxe 2019 için Sistem Gereksinimleri: (CyberLink YouCam Deluxe 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 390 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?