CyberLink Screen Recorder Deluxe 4

CyberLink Screen Recorder Deluxe 4 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv4.0.0.6288
Dosya Boyutu328,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi29 Haziran 2020
Binance

CyberLink Screen Recorder Deluxe 4 İndirCyberLink Screen Recorder Deluxe 4, oyununuzu ve masaüstü etkinliklerini ekran kaydına almak için kullanabileceğiniz etkileyici bir programdır. Bu program öğreticiler oluşturmanıza ve web kamerası gibi cihazlardan video çekmenize olanak sağlar. Dilerseniz CyberLink’in diğer bir video programı olan CyberLink YouCam Deluxe 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CyberLink Screen Recorder Deluxe 4 çok basit ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve neyi kaydedeceğinizi seçmenizi sağlar. Ayrıca, tüm ekranı, özel bir dikdörtgen alanı veya belirli bir uygulamanın penceresini hedef alan masaüstü etkinliğini yakalayabilip oyun oturumunuzu kaydetmek için yapılandırabilir veya web kamerası gibi bir cihazın girişini de kaydedebilirsiniz. Ayrıca fare tıklamalarını yakalayabilir, sesli yorumlar veya arka plan müziğinin eşlik ettiği videoları oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Screen Recorder Deluxe 4, çekimlerinizi geliştirmenize olanak tanıyan entegre bir video düzenleyiciye sahiptir. Ayrıca başlıklar ve geçişler ekleyebilir ve ayrıca arka plan müziği ekleyebilirsiniz. Sonuçta CyberLink Screen Recorder Deluxe, oyununuzu kaydetmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır ve masaüstü etkinliklerini kaydetmek için de kullanılabilir. Diğer ekran kayıt araçları için Video kategorimizi inceleyin.

CyberLink Screen Recorder Deluxe 4’ün Özellikleri: (CyberLink Screen Recorder Deluxe 4‘ü ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Oyununuzu yakalamak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır; ayrıca masaüstü etkinliklerini de kaydedebilirsiniz.
  • Öğreticiler oluşturmanıza ve web kamerası gibi cihazlardan video çekmenize olanak sağlar.
  • Çok basit ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve neyin kaydedileceğini seçmenizi sağlar.
  • Tüm ekranı, özel bir dikdörtgen alanı veya belirli bir uygulamanın penceresini hedefleyen masaüstü etkinliğini yakalar.
  • Oyun oturumunuzu kaydedecek şekilde yapılandırabilir veya web kamerası gibi bir cihazın girişini de yakalayabilirsiniz.
  • Ayrıca fare tıklamalarını yakalayabilir, sesli yorumlar veya arka plan müziğinin eşlik ettiği videoları oluşturmak için de kullanabilirsiniz.
  • Çekimlerinizi geliştirmenize olanak tanıyan entegre bir video editörüne sahiptir.
  • Başlık ve geçişlere arka plan müziği ekleyebilirsiniz.

CyberLink Screen Recorder Deluxe 4 için Sistem Gereksinimleri: (CyberLink Screen Recorder Deluxe 4‘ü ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 600 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya üzeri.