CyberLink PowerDVD Ultra 19

CyberLink PowerDVD Ultra 19 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv19.0.1511.62
Dosya Boyutu343,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi22 Nisan 2020
Binance

CyberLink PowerDVD Ultra 19 İndirCyberLink PowerDVD Ultra 19, Blu-ray ve DVD disklerini oynatmak için size çeşitli seçenekler sunan tam özellikli bir programdır. Size TV modu, VR modu, sinema filmleri, medya yayını ve müzik ustası gibi bazı temel özellikleri sunar. Dilerseniz CyberLink‘in diğer bir video programı olan CyberLink PowerDirector 17‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Gelişmiş işlevlerle donatılan bu program, sahne hareketlerini yumuşatmanıza, renk, kontrast ve parlaklık seviyelerini otomatik olarak ayarlamanıza olanak veren özellikleri kullanarak görüntülemeniz gereken görüntü dosyalarının yanı sıra görüntü kalitesini de kolayca artıracaktır. CyberLink PowerDVD Ultra 19, disk veya RAW fotoğraflardan MKV, AVCHD içeriği içeren çok çeşitli video, ses ve görüntü dosyası formatlarını destekler. Bu program, medyayı YouTube, Facebook ve Flickr vb’den görüntülemenizi sağlayıp tüm filmlerinizi ve ayrıca sabit diskinizden diğer dosyaları almak için kullanabileceğiniz bir medya kitaplığına sahiptir. Sonuçta CyberLink PowerDVD Ultra 19, Blu-ray ve DVD disklerini oynatmak için size çeşitli seçenekler sağlayacak kullanışlı bir programdır. Diğer video programları için Video kategorimizi inceleyin.

CyberLink PowerDVD Ultra 19’un Özellikleri: (CyberLink PowerDVD Ultra 19‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

NOT: Sisteminizin desteklemesine bağlı olarak, bazı özelliklerin değişebileceğini veya tamamen kalkabileceğini lütfen unutmayın.

  • Blu-ray ve DVD diskleri için seçenekler sunan tam özellikli bir programdır.
  • Size TV modu, VR modu, sinema filmleri, müzik ana ve medya akışı gibi bazı temel özellikleri sunar.
  • Video ve görüntü dosyalarının kalitesini artırabilir.
  • Çok çeşitli video, ses ve görüntü dosyası formatlarını destekler.
  • Medyayı YouTube, Facebook ve Flickr vb’den görüntülemenizi sağlar.
  • Tüm filmlerinizi ve diğer dosyalarınızı sabit sürücünüzden almak için kullanılabileceğiniz bir medya kütüphanesi var.
  • 8k video oynatma desteği eklendi.

CyberLink PowerDVD Ultra 19 için Sistem Gereksinimleri: (CyberLink PowerDVD Ultra 19‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, sisteminizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli. (Önerilen: 8 GB.)
Sabit Disk Alanı: 700 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 2.5–2.9 GHz işlemci.
Ekran: 1 GB GPU. (Önerilen 4 GB GPU.)