CyberLink PowerDirector Ultimate 19

CyberLink PowerDirector Ultimate 19 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv19.0.2108.0
Dosya Boyutu832 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi27 Ekim 2020
Binance

CyberLink PowerDirector Ultimate 19CyberLink PowerDirector Ultimate 19, profesyonel video düzenleme konusunda kullanımı en kolay programlardan birisidir. Bu çok amaçlı yazılım ile videolarınızı oluşturabilir ve gerekli değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz. PowerDirector Ultimate 19, üreticisinin misyonu ile tutarlı bir biçimde kısıtlama olmaksızın her araca sınırlamasız erişebildiğiniz bir programdır. CyberLink PowerDirector Ultimate, videolarınızı oluştururken ve düzenlerken size her konuda gelişmiş araçlar sunar ve bu nedenle herhangi bir ek programa ihtiyaç duymazsınız. Diğer bir video düzenleme programı olan Adobe Premiere Elements 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CyberLink PowerDirector Ultimate 19, multimedya dosyalarını yönetmek için eksiksiz bir programdır. PowerDirector 19, videoların görünümünü ve kalitesini iyileştirmek için farklı filtre ve efektler sağlamanın yanı sıra videoları düzenleyebilen ve kullanıcıların videolarının her şeyini düzenlemesini kolaylaştıran piyasadaki en kapsamlı programlardan birisidir. PowerDirector Ultimate 19, amatörlere programı nasıl kullanacaklarını anlatan bir başlangıç kılavuzu ile donatılmıştır böylece her kullanıcı zorlanmadan programı kullanabilir. Tüm düzenleme işlerini etkin ve video kalitesinde eksilme olmadan gerçekleştirir.Videoları ayrı ayrı düzenlemek gibi çeşitli gelişmiş düzenleme araçları vardır. Geniş bir kamera yelpazesi vardır böylece farklı lens türleri ve dosya türlerini destekler. Sonuç olarak CyberLink PowerDirector Ultimate 19 ister amatör ister profesyonel her türden kullanıcıya en üst düzey kaliteli sonuçlar sağlayan harika bir programdır.
Diğer PowerDirector sürümleri için Video Programları kategorimizi inceleyin.

CyberLink PowerDirector Ultimate 19 Özellikleri:  (Aşağıda, CyberLink PowerDirector Ultimate’i indirdikten sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Yazılımlar ve video kameralar arasında entegrasyon sağlar.
  • Programda çeşitli ve güzel bir efekt kütüphanesi vardır.
  • DVD’ler için menü yapma aracı ile donatılmıştır.
  • Basit ve kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır.
  • Dolby Digital ses desteği ile ses konusunda eşsiz bir deneyim sunar.
  • Çok yüksek işlem hızı ile sizi uzun süre bekletmeden render işlemini tamamlar.
  • Profesyonel slayt gösterileri oluşturabilir.
  • Yeni efektleri programın kendi kütüphanesinden indirebilir ve kullanabilirsiniz.

CyberLink PowerDirector Ultimate İçin Sistem Gereksinimleri: (CyberLink PowerDirector Ultimate programını sitemizden indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 915 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Duo-Core işlemci veya daha üstü.