CyberLink Director Suite 6
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (2)
CyberLink Director Suite 6 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v6.0

RAR Şifresi:

programindirsene.com

CyberLink Director Suite 6 İndir

Paul KELLERMAN
13 Tem 2019
Yorum Yok

CyberLink Director Suite 6 İndirCyberLink Director Suite 6, video veya ses dosyalarını düzenlemek ve yakalamak için profesyonel multimedya araçlarıyla donatılmış çok kullanışlı bir programdır. Bu program ile kolayca fotoğraflarınızı da düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz CyberLink’in diğer bir video düzenleme programı olan CyberLink Director Suite 365‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CyberLink Director Suite 6, AudioDirector, PowerDirector, ColorDirector ve PhotoDirector gibi farklı bileşenleri içerir. Örneğin AudioDirector müzisyenler için ideal bir bileşendir, PhotoDirector ise sanatkarlar için kullanışlı bir özelliktir. Bu bileşenlerin hepsi çok basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Ayrıca çok farklı ses formatlarını düzenleyebilir ve efektleri uygulayabilir, bozuk sesleri de düzeltebilirsiniz. PowerDirector, filmlerinizi düzenlemenizi sağlayacak çeşitli güçlü multimedya düzenleme seçeneklerine erişmenizi sağlar. ColorDirector ve PhotoDirector, fotoğraflarınızı geliştirmenize ve bunları düzenlemenize izin veren programdır. Hepsi bir arada Director Suite 6, video veya ses dosyalarını düzenlemek ve yakalamak için multimedya araçlarıyla donatılmış profesyonel bir süittir. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi ziyaret edin.

CyberLink Director Suite 6’nın Özellikleri: (CyberLink Director Suite 6‘yı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Video veya ses dosyalarını düzenlemek ve yakalamak için profesyonel multimedya araçları ile donatılmış çok kullanışlı bir programdır.
 • Fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.
 • AudioDirector, PowerDirector, ColorDirector ve PhotoDirector gibi çeşitli farklı bileşenleri içerir.
 • Çok çeşitli ses formatlarını düzenleyip efektler uygulayabilirsiniz.
 • MultiCam tasarımcısı ve kolaj tasarımcısı birlikte çalışabilirlik.
 • MultiCam Designer kullanarak çoklu klipleri senkronize edip Video Collage Designer’da düzenleyebilir ve üretimi tamamlayabilirsiniz.
 • Doğrudan PowerDirector düzenleme iş akışına entegre ses düzenleyici, kesintisiz ses düzenlemesine ek olarak Vocal Transformer ve Echo efektlerine olanak tanır.

CyberLink Director Suite 6 için Sistem Gereksinimleri: (CyberLink Director Suite 6‘yı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?