CyberLink Director Suite 365

CyberLink Director Suite 365 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv7.0
Dosya Boyutu1,59 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi12 Ocak 2020
Binance

CyberLink Director Suite 365 İndirCyberLink Director Suite 365, video veya ses dosyalarını düzenlemek, yakalamak için çok sayıda profesyonel multimedya aracıyla donatılmış etkileyici bir programdır. Bu program ile videolarınızı, müziklerinizi ve resimlerinizi geliştirebilirsiniz. Dilerseniz CyberLink’in diğer bir video programı olan CyberLink Screen Recorder Deluxe 4‘ü de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CyberLink Director Suite 365, AudioDirector, PowerDirector, PhotoDirector ve ColorDirector‘ı içerir. Müzikle ilgileniyorsanız, AudioDirector gibi yukarıda belirtilen programlardan birini kullanabilirsiniz. Director Suite 365, çok çeşitli ses formatlarını düzenlemenizi, efektleri uygulamanızı ve bozuk sesi düzeltmenizi sağlayacak, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. PowerDirector ile filmlerinizi kolayca düzenlemenizi sağlayacak tüm güçlü multimedya düzenleme seçeneklerine erişebilirsiniz. Fotoğrafçılık konusunda tutkuluysanız, ColorDirector’ı ve PhotoDirector’ı kullanabilirsiniz. Sonuçta Director Suite 365, video veya ses dosyalarını düzenlemek, yakalamak için çok sayıda profesyonel multimedya aracıyla donatılmış etkileyici bir programdır. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

CyberLink Director Suite 365’in Özellikleri: (CyberLink Director Suite 365‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Video veya ses dosyalarını düzenlemek, yakalamak için çok sayıda profesyonel multimedya aracı içeren muhteşem bir programdır.
  • Bu program ile videolarınızı, müziklerinizi ve resimlerinizi düzenleyebilirsiniz.
  • AudioDirector, PowerDirector, PhotoDirector ve ColorDirector‘ı içerir.
  • Çok çeşitli ses formatlarını düzenlemenize, efektleri uygulamanıza ve bozuk sesi düzeltmeye çalışmanıza olanak tanıyan çok basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Filmlerinizi kolayca düzenlemenizi sağlayacak tüm güçlü multimedya düzenleme seçeneklerine erişebilirsiniz.
  • Daha fazla renk ve boyut kontrolü, sınırlamaları ortadan kaldırarak özelleştirilmiş şablonları kaydedip / indirebilir.
  • Zahmetsiz yaratıcılık için zaman çizelgenize birden fazla proje ekleyip düzenleyebilirsiniz.

CyberLink Director Suite 365 için Sistem Gereksinimleri: (CyberLink Director Suite 365‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core veya daha hızlı işlemci gereklidir.