CyberLink ColorDirector Ultra 7

CyberLink ColorDirector Ultra 7 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv7.0.2103.0 x64/x86
Dosya Boyutu177,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi6 Mayıs 2020
Binance

CyberLink ColorDirector Ultra 7 İndirCyberLink ColorDirector Ultra 7, hemen hemen tüm videoları mevcut birçok hazır ayardan birini veya renk seçeneklerini manuel olarak ayarlamanızı sağlayan etkileyici bir video düzenleme programıdır. CyberLink ColorDirector Ultra 7, dosya menüsünden çok çeşitli dosya formatlarını içe aktarmanıza olanak tanır. Sürükle ve bırak yöntemini de seçebilirsiniz. Gerçek işe gitmeden önce video kliplerinizi bir film şeridindeki sırayla düzenlemeniz gerekir. Mevcut bir zaman çizelgesi özelliği yoktur, ancak videoları kırpmanıza olanak tanıyan kırpma özelliğine de sahiptir.

Ayrıca Ayar sekmesine geçtiğinizde, hemen önünüzde düzenleme seçeneklerinin bir kısmı açılır. Seçilen videoya uygulanacak mevcut hazır ayarlardan birini kolayca seçebilirsiniz. Videonun belirli bir bölümünü geliştirmek için birkaç kaydırıcıyı da ayarlayabilirsiniz. Farkları kolayca ve etkili bir şekilde gözlemlemek için karşılaştırma görünümünü de seçebilirsiniz. Sonuç olarak, CyberLink ColorDirector Ultra 7‘nin videolarınızı verimli bir şekilde düzenlemek için kullanılabilecek etkileyici bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer bir video düzenleme programı olan Adobe Premiere Pro CC 2019‘u da sitemizden indirerek deneyebilirsiniz.
Diğer video oluşturma ve düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

CyberLink ColorDirector Ultra 7 Özellikleri: (Aşağıda, CyberLink ColorDirector Ultra 7‘nin ücretsiz yüklemesinden sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler var.)

  • Size hemen hemen her videoyu mevcut birçok hazır ayardan biri ile geliştirme olanağı veren etkileyici bir video düzenleme programıdır.
  • Dosya menüsünden çok çeşitli dosya formatlarını içe aktarmanıza izin verir.
  • Sürükle ve bırak yöntemini destekeler.
  • Videoları kırmanıza olanak tanıyan stabil bir aracı var.
  • Ayarlama sekmesine geçtiğinizde, hemen önünüzde düzenleme seçeneklerinin bir kısmı açılır.
  • Seçilen videoya uygulanacak mevcut hazır ayarlardan birini kolayca seçebilirsiniz.
  • Farklılıkları kolayca ve verimli bir şekilde gözlemlemek için karşılaştırma görünümünü de seçebilir.

CyberLink ColorDirector Ultra 7 için Sistem Gereksinimleri: (CyberLink ColorDirector Ultra 7‘nin ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Core i3 veya daha üstü.