CyberLink AudioDirector Ultra 2019
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (2)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v10.0.2315

RAR Şifresi:

programindirsene.com

CyberLink AudioDirector Ultra 2019 Ücretsiz İndir

Paul KELLERMAN
25 Mar 2020
Yorum Yok

CyberLink AudioDirector Ultra 2019 İndirCyberLink AudioDirector Ultra 2019, videolarınızdaki seslerin kalitesini arttırmanız için tasarlanmış çok kullanışlı ve profesyonel bir programdır. Kesme, kırpma ve kaydetme gibi birçok özellikle donatılmıştır. Dilerseniz diğer bir ses düzenleme programı olan MAGIX SOUND FORGE Audio Cleaning Lab‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CyberLink AudioDirector Ultra 2019, programın özelliklerini anlamanızı kolaylaştıracak çok iyi organize edilmiş ve basit bir arayüze sahiptir. Her parametre hakkında ek bilgi almak için yardım kılavuzundan da faydalanabilirsiniz. Çalışma alanı, medyayı içe aktarmanıza, özel efektleri uygulamanıza, sesleri düzenlemenize ve verileri CD’lere yazmanıza olanak tanıyan farklı alanlara ayrılmıştır. Ayrıca ses dosyalarını kaydetmenize ve ses kliplerini DirectorZone’dan doğrudan kütüphaneye indirmenizi sağlar. Gürültü azaltma, klip restorasyon ve hum kaldırma gibi ses kliplerini onarmanızı sağlamak için tasarlanmış çeşitli kullanışlı özelliklere sahiptir. Sonuçta CyberLink AudioDirector Ultra 2019, videolarınızdaki seslerin kalitesini arttırmanız için tasarlanmış çok kullanışlı ve profesyonel bir programdır. Diğer ses düzenleme programları için Ses kategorimizi ziyaret edin.

CyberLink AudioDirector Ultra 2019’un Özellikleri: (CyberLink AudioDirector Ultra 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Videolarınızdaki seslerin kalitesini arttırmanız için tasarlanmış çok kullanışlı ve profesyonel bir programdır.
 • Kesme, kırpma ve kaydetme gibi birçok özelliğe sahiptir.
 • Programın özelliklerini anlamanızı kolaylaştıracak çok iyi organize edilmiş ve basit bir arayüze sahiptir.
 • Çalışma alanı, medyayı içe aktarmanıza, özel efektleri uygulamanıza, sesleri düzenlemenize ve verileri CD’lere yazmanıza olanak tanıyan farklı alanlara ayrılmıştır.
 • Ses ve video dosyalarını sabit diskinizden veya çıkarılabilir aygıtınızdan aktarmanıza olanak tanır.
 • Gürültü azaltma, klip restorasyon ve hum kaldırma gibi ses kliplerini onarmanızı sağlamak  için tasarlanmış çeşitli kullanışlı özelliklere sahiptir.

CyberLink AudioDirector Ultra 2019 için Sistem Gereksinimleri: (CyberLink AudioDirector Ultra 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 64 bit desteğine sahip çok çekirdekli Intel işlemci.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?