Crypticdisk Pro

Crypticdisk Pro İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv3.0.29.569
Dosya Boyutu13,1 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi7 Mayıs 2020
Binance

Crypticdisk Pro İndirCrypticdisk Pro, disk bölümlerini ve diğer çeşitli harici cihazları şifrelemek ve şifresini çözmek için kullanılabilecek bir programdır. Şifreli dosyalar oluşturmak için de kullanılabilir. Bu program, sabit sürücüye ve taşınabilir bir sürümüne yüklemek arasında seçim yapmanızı sağlar. İkinci seçenek, program dosyalarını USB flash sürücüye yerleştirerek herhangi bir bilgisayarda kolayca çalışmanızı sağlar.

Crypticdisk Pro‘nun çok basit bir arayüzü vardır. Ana pencere, menü çubuğu, gezinme çubuğu, çeşitli tuşlar, algılanan tüm diskleri ve oluşturulan kapları görüntülemenizi sağlayan harika bir panele sahip. Acemilerin yanı sıra profesyoneller tarafından da kolaylıkla kullanılabilir. Özel boyutta sanal şifrelenmiş kapsayıcıları oluşturmanın yanı sıra iki farklı yöntem kullanarak bölümleri şifrelemenizi de sağlar. Ayrıca şifreleri herhangi bir noktada değiştirebilir ve kaldırılabilirsiniz. Sonuç olarak Crypticdisk Pro, disk bölümlerini ve diğer harici cihazları şifrelemek ve şifresini çözmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer bir disk aracı olan Adobe Bridge CC 2019‘u da sitemizden indirerek deneyebilirsiniz.
Diğer disk düzenleme programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Crypticdisk Pro Özellikleri: (Aşağıda Crypticdisk Pro ücretsiz indirme işlemi sonrası deneyimleyeceğiniz bazı dikkat çekici özellikleri listeledik.)

  • Disk bölümlerini veya diğer çeşitli harici aygıtları şifrelemek / şifresini çözmek için kullanılabilecek bir program.
  • Şifreli dosyalar oluşturmak için de kullanılabilir.
  • Sabit sürücüye ve taşınabilir bir sürümüne yüklemek arasında seçim yapabilirsiniz.
  • Çok basit bir arayüze sahip olan ana pencere, bir menü çubuğu, bir gezinme çubuğu, çeşitli düğmeler ve algılanan tüm diskleri ve oluşturulan kapları görüntülemenizi sağlayan bir paneli içerir.
  • Acemiler yanı sıra profesyoneller tarafından da kolaylıkla kullanılabilir.
  • Özel boyutta sanal şifrelenmiş kapsayıcıları oluşturmanın yanı sıra iki farklı yöntem kullanarak bölümleri şifrelemenizi de sağlar.
  • Ayrıca şifreleri herhangi bir noktada değiştirebilir ve aynı zamanda da kaldırılabilir.

Crypticdisk Pro için Sistem Gereksinimleri: (Crypticdisk Pro ücretsiz indirme başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.