CorelDRAW Technical Suite 2019

CorelDRAW Technical Suite 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv21.2.0.706
Dosya Boyutu5,35 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi11 Ocak 2020
Binance

CorelDRAW Technical Suite 2019CorelDRAW Technical Suite 2019, teknik şemaları, çizimleri ve sunumları oluşturmanın yanı sıra yayınlamanıza imkan sağlayan etkileyici bir programdır. Bu program, farklı amaçlara uygun çok geniş bir araç yelpazesine sahiptir. CorelDRAW, Corel DESIGNER, Corel Photo Paint, Corel Connect, Corel Capture ve Bitstream Font Navigator vb. içerir. Dilerseniz diğer bir grafik tasarım programı olan Corel Painter 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CorelDRAW Technical Suite 2019, Paralel Çizim moduna sahip olduğu gibi, aynı anda birden fazla nesne çizmenize imkan verir. Doğru boyutlarda nesneler oluşturabilir, ayrıca 3D modelleri de içe aktarabilirsiniz. Ayrıca nesneleri konumlandırmak, formüllerini oluşturmak ve bunları çizimlere yerleştirmek için hizalamanın yanı sıra dinamik kılavuzları kullanmanızı da sağlar. Corel CONNECT, dijital içerik kitaplığına göz atmanıza ve PC’nizdeki farklı dosya türlerini aramanızı sağlayan bir araçtır. Corel CAPTURE, resim gerektiren belgeleri oluştururken çok kullanışlı olan masaüstünüzden görüntüleri almanızı sağlar. Lattice Studio Corel Edition, vektörel çizimler tasarlamanızı ve 3D görünümlerden görüntü oluşturmanızı sağlayan bir geliştirme aracıdır. Sonuçta Technical Suite 2019, teknik diyagramları, şemaları, çizimleri ve sunumları oluşturmanın yanı sıra yayınlamanızı sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

CorelDRAW Technical Suite 2019’un Özellikleri: (CorelDRAW Technical Suite 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Teknik şemaları, çizimleri ve sunumları oluşturmanın yanı sıra yayınlamanızı sağlayan etkileyici bir programdır.
  • Çeşitli amaçlara uygun araçlara sahiptir.
  • CorelDRAW, Corel DESIGNER, Corel Photo Paint, Corel Connect, Corel Capture ve Bitstream Font Navigator vb. araçları içerir.
  • Paralel Çizim moduna sahip olduğu gibi, aynı anda birden fazla nesne çizmenizi sağlar.
  • Doğru boyutlarda nesneler oluşturabilir ve ayrıca 3D modelleri de içe aktarabilirsiniz.
  • Nesneleri konumlandırmak, formülleri oluşturmak ve bunları çizimlere yerleştirmek için hizalamanın yanı sıra dinamik kılavuzları kullanabilirsiniz.
  • Corel CONNECT, dijital içerik kitaplığına göz atmanıza ve PC’nizdeki farklı dosya türlerini aramanıza izin verir.
  • Corel CAPTURE, resim gerektiren belgeleri oluştururken çok kullanışlı olan masaüstünüzden görüntüleri almanızı sağlar.
  • Lattice Studio Corel Edition, vektörel çizimler tasarlamanızı ve 3D görünümlerden görüntü oluşturmanızı sağlayan bir geliştirme aracıdır.

CorelDRAW Technical Suite 2019 için Sistem Gereksinimleri: (CorelDRAW Technical Suite 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamdan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 7 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core i3 veya daha üstü.