CorelDRAW Graphics Suite 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v22.0.0.412

RAR Şifresi:

programindirsene.com

CorelDRAW Graphics Suite 2020 Ücretsiz İndir

Paul KELLERMAN
17 Mar 2020
Yorum Yok

CorelDRAW Graphics Suite 2020 İndirCorelDRAW Graphics Suite 2020, kullanıcılarının görsel projeler geliştirmelerine olanak tanıyan etkileyici ve gelişmiş bir grafik tasarım programıdır. Sektörde tanınan pek çok araçla donatılmıştır, bu sayede tek programla tüm işlerinizi halledebilirsiniz. Dilerseniz CorelDRAW Graphics Suite‘in eski sürümü olan CorelDRAW Graphics Suite 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CorelDRAW Graphics Suite 2020, yaratıcı görsel düşüncelerinizi hızlıca gerçekleştirmenizi sağlayan LiveSketch aracı ile donatılmıştır. Bu program PowerTRACE 2020, CONNECT 2020, CAPTURE 2020‘yi de bünyesinde bulundurur. PowerTRACE 2020, vektör grafiklerindeki raster görüntüleri korntrol etmenize olanak sağlar. CONNECT 2020 cis, varsıl ve kapsamlı veritabanında içerik arama konusunda sektörünün en iyisidir. CAPTURE 2020, ekran görüntüsü almak için kullanılır. Bu paket, illüstrasyonlar, broşürler, bültenler, kitapçıklar, reklam panoları ve reklamlar oluşturmak için eksiksiz bir araç seti ile donatılmıştır. Nesneler için radikal değişikliklerle sıfırdan güncellenen ayarlar penceresi yeni bir “Nesneler” alt başlığına sahiptir, hem belgenin yapısı üzerinde doğrudan kontrol sağlayarak hem de tüm bileşenlerine anında erişim sağlayarak verimliliğinizi artırır. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi ziyaret edin.

CorelDRAW Graphics Suite 2020’nin Özellikleri: (CorelDRAW Graphics Suite 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Amatörlerin yanı sıra profesyonellerin de projelerini geliştirmek için tasarlanmış etkileyici ve gelişmiş bir grafik tasarım programıdır.
 • Sektörde tanınan araçlarla donatılmıştır.
 • Yaratıcı projelerinizi hızlı bir biçimde geliştirmenizi sağlayan LiveSketch aracı ile donatılmıştır.
 • Bu paket PowerTRACE 2020, CONNECT 2020, CAPTURE 2020‘yi de içerir.
 • İllüstrasyonlar, broşürler, bültenler, kitapçıklar, reklam panoları ve reklamlar oluşturmak için eksiksiz bir araç setini de sizlerin hizmetine sunar.

CorelDRAW Graphics Suite 2020 için Sistem Gereksinimleri: (CorelDRAW Graphics Suite 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core i3 veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?