CorelDRAW Graphics Suite 2019

CorelDRAW Graphics Suite 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm21.0.0.593
Dosya Boyutu675 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi2 Nisan 2020
Binance

CorelDRAW Graphics Suite 2019CorelDRAW Graphics Suite 2019, bazı şaşırtıcı projeler oluşturmanıza yardımcı olacak birçok araç ve seçenekle donatılmış etkileyici bir programdır. Bu program ile etkileyici logolar, reklamlar ve web siteleri oluşturabilirsiniz. Bu uygulama hem profesyonel tasarımcılar hem de sanatçılar için oldukça kullanışlıdır. Bu program, Corel Photo-Paint, Connect ve Draw vb. İçeren çok çekici Corel ürünlerinden oluşmaktadır. Dilerseniz Corel‘in diğer bir grafik tasarım programı olan CorelDRAW Graphics Suite x8 2018‘i sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CorelDraw yaratıcılığınızı keşfetmenize ve içindeki sezgisel bir ortamda sanatçıyı serbest bırakmanıza izin verir. Kullanıcılara fotoğraf düzenleme ve web grafik tasarımını kolaylaştıran işlevleri sağlayacak klasik menü şeklinde bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve çok zengin ve benzersiz bir içerik oluşturmanıza izin verir. Corel Photo-Paint, bitmap görüntülerde piksel düzenlemesi yapmanıza izin vererek CorelDraw‘ın tüm işlevlerine sahiptir ve Corel Connect, fotoğrafları, yazı tiplerini ve küçük resimleri yönetmenin yanı sıra arama oluşturmanızı da sağlar. Sonuçta CorelDRAW Graphics Suite 2019, bazı etkileyici logolar, reklamlar ve web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan etkileyici bir programdır. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

CorelDRAW Graphics Suite 2019’un özellikleri: (Aşağıda CorelDRAW Graphics Suite 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri bulunmaktadır.)

  • Bazı şaşırtıcı projeler oluşturmanıza yardımcı olacak bir sürü araç ve seçenekle donatılmış etkileyici bir programdır.
  • Etkileyici logolar, reklamlar ve web siteleri oluşturabilirisiniz.
  • Corel Photo-Paint, Connect ve Draw vb. İçeren çok etkileyici Corel ürünlerinden oluşur.
  • Yaratıcılığınızı keşfetmenizi ve içinizdekileri çok sezgisel bir ortamda serbest bırakmanızı sağlar.
  • Kullanıcılara fotoğraf düzenleme ve web grafik tasarımını kolaylaştıran işlevleri sağlayacak klasik, menü şeklinde bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Bazı çok zengin ve benzersiz içerik oluşturmanızı sağlar.
  • Corel Photo-Paint, bitmap görüntülerde piksel düzenlemesi yapmanıza izin vererek CorelDraw‘ın tüm işlevlerine sahiptir ve Corel Connect, fotoğrafları, yazı tiplerini ve küçük resimleri yönetmenin yanı sıra arama yapmanızı da sağlar.

CorelDRAW Graphics Suite 2019 için Sistem Gereksinimleri: (CorelDRAW Graphics Suite 2019‘u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core i3 veya üstü.