CorelCAD 2020

CorelCAD 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.0.0.1074
Dosya Boyutu483,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi6 Nisan 2020
Binance

CorelCAD 2020 İndirCorelCAD 2020, DWG belgelerini düzenlemenizi ve 2D, 3D modelleri en yüksek doğruluk ve ayrıntılarla tasarlamanızı sağlayan etkileyici bir CAD programıdır. Bu program, tüm dünyadaki mühendisler ve programcılar tarafından binalar, arabalar ve elektrik devrelerinden neredeyse her şeyi tasarlamak için kullanılır. Dilerseniz diğer bir CAD programı olan SketchUp Pro 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CorelCAD 2020 çok sayıda özelliğe sahip ve DWG dosyalarının düzenlenmesini destekliyor. Bu program bilgisayarınızdaki dosyaları açabilir, tasarımın içinde bulunan her biçim ve katmanı düzenlemenizi sağlar. Görüntü açısını, farenizi ve klavyenizi kullanarak kontrol edebilirsiniz. Bu program, çizim tabletini de desteklediği için daha hassas çizimler yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca yakınlaştırma, kaydırma ve taşıma seçeneklerinin yanı sıra, perspektifi tamamen değiştirebilir ve modeli başka herhangi bir açıdan görüntüleyebilirsiniz. Sonuç olarak CorelCAD 2020, DWG belgelerini düzenlemenizi ve 2D, 3D modelleri en yüksek doğruluk ve ayrıntılarla tasarlamanızı sağlayan etkileyici bir CAD programıdır. Diğer CAD programları için CAD kategorimizi inceleyin.

CorelCAD 2020’nin Özellikleri: (CorelCAD 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • DWG belgelerini düzenlemenizi ve 2D, 3D modelleri en yüksek doğruluk ve ayrıntılarla tasarlamanızı sağlayan etkileyici bir CAD programıdır.
  • Tüm dünyadaki mühendisler ve programcılar tarafından binalardan, otomobillerden ve elektrik devrelerinden neredeyse her şeyi tasarlamak için kullanılır.
  • Çok sayıda özelliğe sahip ve DWG dosyalarının düzenlenmesini destekliyor.
  • Bu program bilgisayarınızdaki dosyaları açabilir, tasarımın içinde bulunan her biçim ve katmanı düzenlemenizi sağlar.
  • Görüntü açısını, farenizi ve klavyenizi kullanarak kontrol edebilirsiniz.

CorelCAD 2020 için Sistem Gereksinimleri: (CorelCAD 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.