CorelCAD 2019

CorelCAD 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2019
Dosya Boyutu444,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi14 Ocak 2020
Binance

CorelCAD 2019 İndirCorelCAD 2019, DWG belgelerini değiştirmenin yanı sıra açmanızı sağlayan etkileyici bir programdır ve 2D, 3D modelleri hassas ve ayrıntılı bir şekilde tasarlamanızı sağlar. Bu program, tüm dünyada mühendisler ve programcılar tarafından en yaygın şekilde kullanılmaktadır. Dilerseniz diğer bir 3D CAD programı olan Autodesk FeatureCAM 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CorelCAD 2019 ile fare ve klavyenizi kullanarak kamerayı kontrol edip çizim tableti ekleyebilir ve modeller oluşturabilirsiniz. Yakınlaştırma, kaydırma ve taşıma seçeneklerinin yanı sıra, 3D veya 2.5D yapıları durumunda perspektifi değiştirebilir ve modeli başka bir açıdan görüntüleyebilirsiniz. Sayfada gezinmek ve değiştirmek istediğiniz parçaya hızlıca ulaşmak çok kolaydır. Ayrıca yaylar, dikdörtgenler ve çeşitli çizgi türleri gibi önceden tanımlanmış çok çeşitli şekiller ve yapılar arasından seçim yapabilirsiniz. Sonuçta CorelCAD, DWG belgelerini değiştirmenin yanı sıra açmanıza izin veren etkileyici bir programdır ve 2D, 3D modellerini ayrıntılı bir şekilde tasarlamanızı sağlar. Diğer modelleme programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

CorelCAD 2019’un Özellikleri: (CorelCAD 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • DWG belgelerini düzenlemenin yanı sıra açmanızı sağlayan etkileyici bir programdır ve ayrıca 2D, 3D modelleri hassas ve ayrıntılı bir şekilde tasarlamanıza olanak tanır.
  • Mühendisler ve programcılar tarafından tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan programlardan biridir.
  • Fare ve klavyenizi kullanarak kamerayı kontrol ederek çizim tableti ekleyebilir ve modeller oluşturabilirsiniz.
  • Yakınlaştırma, kaydırma ve taşıma seçeneklerinin yanı sıra, 3D veya 2,5D yapılarda perspektifi değiştirebilir ve modeli başka bir açıdan görüntüleyebilirsiniz.
  • Sayfada gezinmek ve değiştirmek istediğiniz parçaya hızlıca ulaşmak çok kolaydır.
  • Kolayca yeni belgeler oluşturabilirsiniz.

CorelCAD 2019 için Sistem Gereksinimleri: (CorelCAD 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha iyi işlemci.