Corel VideoStudio Ultimate 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v23.0.1.404

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Corel VideoStudio Ultimate 2020 İndir

Paul KELLERMAN
12 Nis 2020
Yorum Yok

Corel VideoStudio Ultimate 2020 İndirCorel VideoStudio Ultimate 2020, video düzenleme konusunda mükemmel özelliklere sahip profesyonel bir programdır. Bu programla, videolarınızı profesyonel bir ortamda düzenleyerek eşsiz efektler ekleyebilirsiniz. VideoStudio Ultimate, Ultra HD 4K çözünürlüğü destekler, böylece çoğu 4K kamera ve ekrandan da yararlanabilirsiniz. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan Sony Vegas Pro 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Corel VideoStudio Ultimate 2020, çok kameralı düzenleme ve çok noktalı hareket izleme gibi çeşitli özelliklerine sahiptir. Çok noktalı hareket izleme, videolarınıza kolayca hareketli metin ve grafikler eklemenize veya hareketli yüzlere, logolara, plakalara ve diğer öğelere mozaik bulanıklık uygulamanıza olanak tanır. VideoStudio Ultimate‘in hızlı film ve anında projeler özellikleri ile birkaç dakika içinde bir film yapabilir, çok kanallı zaman çizelgesi düzenlemesine geçebilir ve eşsiz videonuzu elde etmek için özel efektler ekleyebilirsiniz. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi ziyaret edin.

Corel VideoStudio Ultimate 2020’nin Özellikleri: (Corel VideoStudio Ultimate 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Mobil cihazlar için video yapabilirsiniz.
 • 1500’den fazla yaratıcı efekt, geçiş, başlık, görüntü düzeltme aracı ve diğer filtreler, projelerinizi stil ve hassasiyetle düzenlemeniz için entegre edilmiştir.
 • Videolarınza 2D, 3D, altyazı ekleyebilirsiniz.
 • 2.000’den fazla özelleştirilebilir efekt, başlık ve şablon ile videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
 • Renk düzeltme ve derecelendirme özelliğine sahiptir.
 • Bir film fragmanı yapabilir, 150 farklı efekt kullanabilirsiniz.
 • Videolarınıza müzik ekleyebilirsiniz.

Corel VideoStudio Ultimate 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Corel VideoStudio Ultimate 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 7 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?