Corel PaintShop Pro 2021

Corel PaintShop Pro 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv23.0.0.143
Dosya Boyutu1,13 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi5 Ekim 2020
Binance

Corel PaintShop Pro 2021Corel PaintShop Pro 2021, akıllı seçim, farklı renk modları, katmanların kullanımı, bulanık görüntü efektleri, degradeleri kullanma, ışığı ayarlama, farklı renk kanallarını kullanma, filtreler ve çeşitli efektler ile donatıldığı için bir görüntü düzenleme programının ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahiptir. Diğer birçok özellik ve büyük olasılıkla Photoshop gibi programlar ile yaptığınız her şeyi hatta daha fazlasını Corel PaintShop Pro‘da yapabilirsiniz. Diğer bir grafik tasarım programı olan Adobe Photoshop 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Her görüntü düzenleme programının güçlü ve zayıf yönleri vardır. Bu programın en çok tercih edilen Photoshop yazılımına kıyasla güçlü yönlerinden biri kamera, tarayıcı ve telefon gibi cihazlardan görüntülerin daha kaliteli içe aktarım işlemidir. Photoshop‘ta taranan görüntülerin kalitesi biraz değişirken, Corel PaintShop bu konuda hiçbir değişiklik yapmadan fotoğrafın ham durumunu düzenlemenize olanak sağlar. Diğer bir konu ise Photoshop eklenti kavramını ve düzenleme ortamının düzenlenebilirliğini uygulama konusunda çok başarılı olamamış, Paintshop ise kendini bu alanda çok daha iyi geliştirmiştir. Diğer bir Corel programı olan Corel Painter 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sonuç olarak bunların hiçbiri, bir yazılımın diğerinden üstün olduğu anlamına gelmez. Daha önce Corel ürünleriyle çalışan herkes, yazılım ortamını hiç zorlanmadan kolaylıkla kullanabilir. Corel, özel efektler konusunda kusursuz bir geçmişi olan ve özel efektler alanında birçok ürünü ve girişimi bulunan bir şirkettir. Sonuç olarak Corel PaintShop Pro 2021 programı grafik tasarım ve fotoğraf düzenleme alanında rakiplerinden birçok konuda öndedir ve her güncellemesinde bunu daha da artırmaktadır.
Diğer Corel programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Corel PaintShop Pro 2021 Özellikleri: (Corel PaintShop Pro yazılımını ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler aşağıdadır.)

  • Kapsamlı Eğitim Merkezi ile görüntüleri düzenlemeyi öğrenebilirsiniz.
  • Tek bir tıklama yaparak, Smart Photo Fix yardımıyla hızlı görüntü analizi ve geri yükleme özelliği vardır.
  • Tek bir tıklama ile profesyonel bir biçimde kırmızı gözleri düzeltir.
  • Dijital görüntülerden oluşan albümleri düzenlemek için Photo Album 6 yazılımıyla donatılmıştır.
  • Yeni başlayanlar için 2 saatlik video eğitimi içeriyor.
  • Daha iyi görüntü düzenleme ortamı için bu sürümde oldukça güzel 500 yeni efekt eklendi.
  • En sevdiğiniz renkleri değiştirmek için yeni araçlar ile donatılmıştır.
  • Bu uygulama ile web üzerinden arkadaşlarınıza görsel gönderebilirsiniz.
  • Boyama için yeni ve profesyonel araçları vardır.

Corel PaintShop Pro Sistem Gereksinimleri: (Corel PaintShop Pro ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1.5 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Duo-Core işlemci veya daha üstü.