Corel PaintShop Pro 2020

Corel PaintShop Pro 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv22.0.0.112
Dosya Boyutu521,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi14 Ocak 2020
Binance

Corel PaintShop Pro 2020 İndirCorel PaintShop Pro 2020, fotoğrafları düzenlemek için etkileyici bir programdır. Kullanıcıların istedikleri herhangi bir görüntü türünü oluşturmasına veya düzenlemesine yardımcı olmak için farklı araçlar içerir. Paintshop Pro 2020 farklı özellikler, editörler, renk modları ve akıllı seçimlere, daha iyi yaratıcılık ve tasarım için ise yerleşik efektlere ve filtrelere sahiptir. Bu program kullanıcıların yaratıcılıklarını keşfetmelerini sağlar. Dilerseniz PaintShop Pro’nun eski sürümü olan Corel PaintShop Pro 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Corel PaintShop Pro 2020, kullanıcıların iş akışını ve verimliliğini artırmak için basit ve etkili bir ortamla tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Degradelere, farklı renk gölgelerine ve filtrelere sahiptir. Photoshop gibi başka bir yazılım olmadan kullanıcıların bir şey yapabileceği tüm özellik ve işlevlere, görüntüleri doğru bir şekilde tarayan tarama dahil gelişmiş modüllere sahiptir. Daha iyi düzenleme ve işleme için eklentileri bütünleştirme yeteneğine sahiptir. Basit bir çalışma ortamı ile kolay ve güvenilir bir yazılımdır. Daha fazla esneklik ve rahatlık için animasyonu ve eklentiyi destekler. Sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve net navigasyon ile hızlı bir kurulum süreci var. Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Corel PaintShop Pro 2020’nin Özellikleri: (Corel PaintShop Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Basit bir resim düzenleme programıdır.
  • Düzenleme ve tasarım için farklı araçlar ve özelliklere sahiptir.
  • Yerleşik editörler, renk modları ve diğer seçeneklere sahiptir.
  • Görüntüleri doğru bir şekilde tarayabilirsiniz.
  • Filtre, efektler, animasyon ve eklentiler tarafından desteklenir.
  • Daha sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile basit kurulum süreci vardır.
  • Kullanıcıların yaratıcılığı çözmelerini ve düzenleme becerilerini geliştirmelerini sağlar.
  • Projeleriniz için zengin içerikler oluşturabilirsiniz.

Corel PaintShop Pro 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Corel PaintShop Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 402 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri